בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מידע על קווי דן- מעתה גם באימייל 

מידע על קווי דן- מעתה גם באימייל

 
 
עידו קינן, מערכת דה

החברה מאפשרת שליחת שאילתות מאתר האינטרנט; ההמתנה לתשובה אורכת כחצי שעה; בחודשים הקרובים יתאפשר גם חיפוש מידע באופן עצמאי באתר

 
 
 
 
 
 
 
 
 


קואופרטיב דן השיק באחרונה שירות חדש באתרו: מודיעין אוטובוסים דרך האימייל. השירות הניסיוני מאפשר לגולשי האתר לשאול שאלות בנוגע לקווים של דן, ולקבל תשובה אל תיבת האימייל שלהם. בנוסף, ניתן לקבל מידע באתר הרכבת על קווים של דן היוצאים מתחנות הרכבת, בזכות קישור שהוכנס לשימוש.
 

על מנת לבחון את יעילות השירות פנינו למוקד הטלפוני של החברה ולאתר האינטרנט שלה באותה שעה. בטלפון קיבלנו תשובה לשאלתנו תוך פחות מחמש דקות, ובאימייל - תוך 37 דקות. לא אידיאלי, אבל הרבה יותר נוח להמתין לאימייל מאשר לחכות על קו הטלפון עד למענה. אגב, כדי לחפש בעצמכם באתר איך מגיעים ממקום למקום, תצטרכו לחכות מספר חודשים. הפתרון נמצא כעת בפיתוח.

לנוחיות הנוסעים היוצאים מהרכבת לאוטובוס ולהיפך, מתאפשר באתר רכבת ישראל חיפוש קווי דן היוצאים מתחנות הרכבת. לחיצה על שם התחנה המבוקשת מעלה עמוד מידע אודותיה, שכולל קישורית לפירוט הקווים באתר דן, משם כבר אפשר להקליק על קו מסוים ולקבל מידע על שעות הפעילות ועוד, בלי להתאמץ.

לעומת זאת, פירוט של קווי אגד היוצאים מתחנות הרכבת ניתן גם הוא, אך לא בקישורית אלא כטקסט סטטי, שלא מוסיף פרטים מעבר למספרי הקווים. אגב, חיפוש קו עירוני לא מתאפשר, ומניב את התשובה הבאה: "נקודות המוצא והיעד זהות".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by