בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הטליבאן: בן לאדן עדיין בחיים 
 
 
חדשות נענע 

הבוקר חודשו התקיפות באיזור קאבול; אלף חיילים בריטים וכוחות אוסטרליים מצטרפים למערכה; הטליבאן טוען כי מאה בני אדם נהרגו בהתקפה על בית חולים; עוד הציג הטליבאן ראיות להפלת מטוס אמריקני; ארה"ב מכחישה את שתי התקריות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שגריר הטליבאן בפקיסטן, עבדול סאלם זאייף, אשיר בצהריים (שלישי) במסיבת עיתונאים, כי חרף ההתקפות הכבדות בימים האחרונים, אוסמאה בן לאדן עדיין בחיים.

בתוך כך, מטוסי ארה"ב חידשו הבוקר את התקיפות על יעדים בקאבול, בירת אפניסטאן. עדי ראייה מסרו כי הופצצו מטרות בקאבול; כן הותקפו מערכים של כוחות טליבאן ועמדות נ"מ מצפון לעיר.
 
בתוך כך, כלי התקשורת בבריטניה מדווחים כי 1000 חיילים בריטיים, אשר נמצאים בתרגול בעומאן, יצטרפו היום לתקיפות באפגניסטאן.

כמו כן, ראש ממשלת אוסטרליה, ג`ון הווארד, אמר היום כי כוחות אוסטרליים, הכוללים מטוסים וחיילים, יישלחו לאפגניסטאן כדי להצטרף לתקיפות האמריקניות.

אתמול טען הטליבאן כי מאה בני אדם נהרגו בהפצצות אמריקניות על בית חולים בהראט. בנוסף, הראו אנשי טליבאן לעיתונאים, שרידים של מטוס אמריקני שלטענתם הופל על ידם.

הפנטגון בארה"ב הכחיש את שתי התקריות. לטענת הפנטגון, האמריקנים מעולם לא הפגיזו את בית החולים האזרחי. באשר למטוס, לטענתם מדובר בשרידיו של מטוס שהתרסק בעת המראתו בשדה התעופה של קאבול לפני שלוש שנים.

עוד נמסר אתמול כי כוחות מיוחדים של ארה"ב פועלים על הקרקע האפגאנית, לצד לוחמים מהברית הצפונית.

מטוסים אמריקנים הפציצו אתמול לפני הצהריים מטרות בצפון אפגניסטאן, במטרה לאפשר לחיילי `הברית הצפונית` להתקדם לכיוון האזורים הנשלטים בידי הטליבאן.

לדברי הטאליבן נהרגו במתקפה שלוש נשים וארבעה ילדים.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by