בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שרון: גורמי ביטחון ברשות סייעו לרוצחי השר זאבי להימלט 
 
 
חדשות נענע 

גורם בטחוני: אי אפשר להבטיח שלא ירצח שר נוסף; יו"ר ועדת החוץ והבטחון: לא ניתן להשלים עם הידיעה שהשב"כ אינו יכול להבטיח שלום אישי הציבור

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה, אריאל שרון, חשף אחה"צ (שני) כי אחד ממנגנוני הביטחון הפלסטיניים סייע לאחד מרוצחיו של השר רחבעם זאבי ז"ל להימלט מזירת הרצח במלון הייאט בירושלים בשבוע שעבר.

 
שרון אמר את הדברים במהלך ישיבת סיעת הליכוד שהתקיימה בצהריים (שני).

"לא נוותר על דרישתנו מן הפלסטינים להסגיר את הרוצחים", אמר שרון, "במיוחד לאחר שמתברר כי אחד המרצחים נמלט לשטח A בסיועו של מנגנון הביטחון של הרשות הפלסטינית".

מוקדם יותר היום אמר גורם בטחוני בכיר לוועדת המשנה למודיעין בכנסת, העוסקת בפרשת רצח השר רחבעם זאבי ז"ל, כי אין אפשרות להבטיח שבעתיד לא ירצח שר נוסף בישראל.

יצוין כי במהלך הוועדה הציג שירות הבטחון הכללי בין השאר גם את המצוקה התקציבית שאינה מאפשרת אבטחה הדוקה על כל אישי הציבור.

בתגובה לדברים אמר יו``ר ועדת החוץ והבטחון בכנסת, דוד מגן, כי "אי אפשר להשלים עם הידיעה שהשב"כ אינו יכול להבטיח את שלום אישי הציבור". מגן הוסיף כי הוועדה תידון בדרכים לסייע לשירות בנושא אבטחת האישים.

בתוך כך, השב``כ צפוי להעביר בתוך 10 ימים את דו"ח ועדת החקירה הפנימית לרצח השר רחבעם זאבי, וככל הנראה, דוחו``ת השב``כ וועדת המשנה, יכילו מסקנות אישיות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by