בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מיקרוסופט הסכימה להפסיק מסע פרסום נגד נובל 

מיקרוסופט הסכימה להפסיק מסע פרסום נגד נובל

 
 
TheNet


נובל הודיעה כי חברת מיקרוסופט הסכימה להפסיק הפצת טענות כוזבות על נובל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
טענות מיקרוסופט נגד נובל עמדו במרכזה של תביעה, אותה הגישה נובל נגד מיקרוסופט בתחילת חודש אוקטובר.

נובל האשימה את מיקרוסופט בכך ששלחה ללקוחות נובל קופסה של דגני בוקר הקובעת שלמערכת הפעלת הרשת NetWare של נובל יש תאריך תפוגה והיא עלולה להתיישן.
 
מיקרוסופט גם הסכימה לשלוח מכתב תיקון לאותם 3,000 לקוחות נובל שקיבלו את חבילת הדיוור הישיר של מיקרוסופט בה היא פרסמה טענות כוזבות ומטעות אודות נובל. נובל תמשיך בתביעה בדרישה לפיצויים.

מכתב התיקון של מיקרוסופט יכלול את הקטע הבא: "בניגוד להצהרות על נובל שפורסמו על חבילות קורנפלקס שנשלחו ע"י מיקרוסופט, נובל הבהירה למיקרוסופט כי היא מגדילה ומרחיבה את עסקי התוכנה שלה, תוך הוספת משאבים משמעותיים לעסקי שירותי הייעוץ הקיימים שלה. בהתאם לכך, מיקרוסופט מושכת את קביעתה כי נובל לא תתמוך באופן מלא במערכת הפעלת הרשתות NetWare, כי ל- NetWare יש `תאריך תפוגה` או כי היא תהפוך לחסרת ערך, וכי תחזוקת NetWare תהפוך ליקרה וגוזלת זמן".

"מיקרוסופט ניסתה ליצור סוף חיים כוזב ל- NetWare כדי ליצור פחד וחוסר ודאות בקרב בסיס הלקוחות של נובל, ולהרתיע לקוחות עתידיים מעשיית עסקים עם נובל", אמר סגן נשיא נובל, סטיוארט נלסון. "בעוד אמריקה התאגידית התרגלה זה מכבר לטקטיקות הרודנות העסקית של מיקרוסופט, עם מסע פרסום זה עברה מיקרוסופט את הגבול".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by