בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יאהו משפצרת את תוכנת המסרים המידיים שלה 

יאהו משפצרת את תוכנת המסרים המידיים שלה

 
 
TheNet

יאהו מוסיפה לתוכנת המסרים המידיים שלה דמויות מונפשות, מוסיקה ווידאו קליפים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הגרסה החדשה של תוכנת המסרים המידיים של יאהו, Yahoo Messenger 5.0, כוללת 13 ערכות נושא, שנקראות IMVironments. כמו סקינים ה- IMVironments נותנות למשתמש לתפור את התוכנה לטעמו. כל ערכות הנושא כוללות אנימציות, שנעות מדילברט ועד גרבייג` או אקווריום.

הרקע של יאהו גרבייג`, למשל, הוא מצרף של חברי הלהקה, והתוכנה אף מאפשרת להשמיע את שירה של הלהקה, אנדרוגיני. בערכת הנושא של האקווריום, הרקע של חלון הצ`אט הוא אקווריום, שדגים מונפשים שוחים בו.

מטרתם של השיפורים החדשים היא למשוך יותר משתמשים לתוכנה, ולפתוח אפשרויות הכנסה נוספות. בהשקת הגרסה החדשה, יאהו חתמה על הסכמים עם 5 חברות, בינהן נינטדו, דילברט ופינטס. לכל שותף עסקי יש גרסה משלו לתוכנת המסרים המידיים של יאהו, שמציגה קישורים לאתרי מכירה.

המסנג`ר של יאהו נמצא במקום השלישי בשוק המסרים המידיים ובספטמבר מנה השירות כ-14.3 מנויים.

מחליפים את שירותי מיקרוסופט

בעת הורדתה של הגרסה החדשה, המשתמש יכול לבחור בין יאהו מסנג`ר לבדו או כחלק מחבילת "יאהו אקספיריאנס" (Yahoo Experience).

כחלק מהחבילה, התקנת "יאהו אקספיריאנס" משנה את דף החיפוש של אינטרנט אקספלורר מהדף של מיקרוסופט ליאהו. בנוסף, חיפוש משורת הכתובת (המתבצע על ידי הקלדת מילה בודדת ולחיצה על Go) יעביר, לאחר התקנת החבילה, לאתר יאהו במקום ל-MSN.
החבילה גם כוללת את גרסה משודרגת של יהאו קומפינאון (Yahoo Companion), סרגל כלים לאינטרנט אקספלורר, שמוסיף אפשרויות חיפוש, דואר אלקטרוני וחדשות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by