בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מגעים עם הפלסטינים ליציאה משטחי A  
 
 
חדשות  נענע

לפי דיווחיהם של גורמי בטחון נערכו מגעים כאלו; פאוול דרש אמש: צאו משטחי A; בטול-כרם נהרס ביתו של המחבל ראאד כרמי; הפד"ל הגיש אי אמון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הערכות של גורמי בטחון גורסות כי בפגישת המטבחון היום, יוחלט על נסיגת צה"ל מערי הגדה, זאת בעקבות מגעים שהתקיימו אתמול בין ישראל לפלסטינים.

 
מוקדם יותר אמש קרא מזכיר המדינה האמריקני, קולין פאוול, לנסיגה מיידית של ישראל מכל הערים הפלסטיניות. שלשום השמיע נשיא ארה"ב, ג`ורג` בוש, את אותה הדרישה באזניו של שר החוץ פרס.

פאוול גם קרא ליו"ר הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת, לעשות מאמץ אמיתי ולעצור פלסטינים האחראים לביצוע פעולות טרור, ביניהם גם המחבלים האחראים לרציחתו של השר רחבעם זאבי.

 
סיעת המפד"ל הגישה אמש הצעת אי אמון בראש הממשלה בשל הדיון שנקבע מחר בערב, בנוגע להסגת צה"ל מערי הגדה.

גורמים במפד"ל אמרו כי אם יוחלט שלא להסיג את הכוחות, תמשוך הסיעה את הצעת האי אמון.
 
 

"ממשלת אנתרקס"

הפלסטינים מדווחים כי שלושה פלסטינים נהרגו הלילה מאש חיילי צה"ל בטול כרם. לטענת הפלסטינים, כוח מיוחד של צה"ל הרג את השלושה במהלך מבצע יזום. דחפורים של צה"ל הרסו בעיר את ביתו של המחבל ראאד כרמי, שאחראי בין היתר לרציחתם של חמישה ישראלים ובהם המסעדנים משינקין בת"א, אתגר זייתוני ומוטי דיין.

באבו דיס ממזרח ירושלים מת מפצעיו פלסטיני, שנפצע אמש אנושות. הוא נורה לאחר שיידה בקבוק תבערה אל עבר החיילים.

ח"כ היסאם מחול תקף אמש בחריפות את שהיית צה"ל בשטחי A. "זוהי התפרעות נפשעת וטרוריסטית של ממשלת אוכלי מוות עם שפתיים נוטפות דם", אמר מחול מעל בימת הכנסת, "ממשלת אנתרקס וטבח, ממשלה אנטי-אנושית".
 

ידיעות נוספות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by