בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
25 חודשי מאסר נגזרו על עופר נמרודי 

25 חודשי מאסר נגזרו על עופר נמרודי

 
 
חדשות  נענע

בבית המשפט המחוזי בת"א הוקרא היום גזר דינו של עופר נמרודי; השוטפת אמרה בתחילת הקראת גזר הדין כי אינה מקבלת את עמדת הסניגור לפיה מדובר בכתב אישום קל; נמרודי מכבד את החלטת בית המשפט

 
 
 
 
 
 
 
 
 

שופטת בית המשפט המחוזי בתל אביב גזרה היום (רביעי) 25 חודשי מאסר על עופר נמרודי, שהורשע בשיבוש הליכי משפט, הטרדת עד, ורישום כוזב במסמכי תאגיד במסגרת עסקת טיעון עם הפרקליטות.
 
עד כה ריצה נמרודי 15 חודשים במעצר, כלומר נותרו לו 10 חודשים לרצות. עם זאת בשל קיצור שליש על התנהגות טובה, ובשל קיצור מינהלי נוסף בעונשו, ייתכן כי לא יירצה עוד זמן בבית סוהר.

השופטת אמרה כי היא לא מקבלת את עמדת הסניגור לפיה מדובר בכתב אישום קל. בגלי צה"ל נאמר כי לדבריה, זה לא אדם שנקלע במקרה לעניין, אלא היה מעורב בעשייה. "לא הבנתי למה אדם הזה נקלע לעשייה פלילית נוספת", אמרה השופטת.

השופטת אמרה מנגד כי אינה מקבלת גם את בקשת הפרקליטות לשלוש שנות מאסר. לדבריה, זהו עונש מופרז, בין היתר משום נסבל הרב שעבר נמרודי מבחינה תקשורתית.

במסגרת עסקת הטיעון מחקה הפרקליטות סעיפים מרכזיים מכתב האישום המקורי, ביניהם הסעיף שבו הוא הואשם בקשירת קשר לרצח.

בשלב הטיעונים לעונש ביקשו סניגוריו של נמרודי מהשופטים, שלא לגזור עליו עונש מאסר נוסף מעבר לתקופת המעצר בת השנה ושלושה החודשים שכבר שכבר ריצה עד כה. התביעה, לעומת זאת, ביקשה לגזור על נמרודי שלוש שנות מאסר.
 

נמרודי מכבד את החלטת בית המשפט


נמרודי אמר בתגובה לגזר הדין כי הוא מכבד את החלטת בית המשפט וכי הוא שמח שככל הנראה הוא לא יכנס לכלא.

"אני חושב שאנחנו כולנו היינו מהירים מדי בלחבוט בי, ובהריסתו של אדם ומשפחתו. חבל שלוקח כל כך הרבה זמן, סבל וכאב כדי שהאשמות יגמרו. צריך לזכור איזה נזק נעשה לאנשים.", אמר עופר נמרודי.

נמרודי אמר כי אינו יכול להתייחס לכל גזר הדין, אבל ממה ששמעתי הוא הזדהה בעיקר עם הקטעים, שהביעו את העוול הנורא שנעשה לו. "שמעתי גם את הביקורת על המעשים שעשיתי. אני מייחס לכל מילה ומילה משמעות וכובד ראש", דברי נמרודי..

"אם הסבל הנורא שעברתי יהווה לקח להתנהגות לעתיד אז לפחות זה לא היה לשווא", הדגיש נמרודי.

הוא סירב להגיב עוד על פסק הדין לפני שיקרא את כולו לעומק. "אם יהיה מה לאמר אני אומר", הוסיף.

עורך דינו של נמרודי, דן אבי יצחק, אמר כי מתוך החלקים שנשמעו באולם פסק הדין מדבר בעד עצמו. "מדובר בגזר דין מאוזן, אנו שמחים על התוצאה העיקרית שמר נמרודי אינו חוזר לכלא", אמר אבי יצחק.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by