בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ירי לעבר רכב פלסטיני מהכפר יאטה 
 
 
חדשות  נענע

6 פלסטינים נפצעו; עפ"י הדיווחים: אחד במצב אנוש וארבעה במצב קשה; מקורות פלסטינים: מדובר מירי שבוצע מרכב של מתנחלים שעקף את הרכב בו נסעו הפועלים ליד הכפר באני-נעים; עד כה נהרגו 6 פלסטינים בשבעה פיגועים שונים כנגד ערבים בשטחים; מבצעי הפיגועים עדיין לא נתפסו; ירי לעבר איזור התעשייה בנווה דקלים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שישה פועלים פלסטיניים נפצעו הבוקר (רביעי) מאש שנפתחה לעבר הרכב שבו נסעו ממזרח לחברון, מכיוון הכפר יאטה. לדברי מקורות פלסטינים מדובר בירי שבוצע מרכב של מתנחלים.

 
לדברי המקורות, מכונית של מתנחלים עקפה את רכבם של הפועלים ליד צומת באני נעים ואש נורתה לעברם.

מבית החולים בחברון נמסר כי מצבו של אחד הפצועים אנוש, ארבעה פצועים נוספים נמצאים במצב קשה.

נהג הרכב שלא נפגע הביא את חבריו הפצועים לאמבולנס פלסטיני ואחר כך ניגש לדווח על התקרית במחסום סמוך של צה"ל. הרכב היה מנוקב ביריות.

ממשטרת מחוז ש"י נמסר כי דיווח על האירוע הגיע מגורמי ביטחון וכי העובדות נבדקות.

בשב"כ סבורים כי בשטחים פועלות חוליה או שתיים של טרוריסטים יהודיים המבצעות פיגועים כנגד ערבים. עד כה נהרגו שישה פלסטינאים ונפצעו קרוב לעשרים בשבעה פיגועים שונים. עם זאת מבצעי הפיגועים עדיין לא נתפסו.

פלסטינים ירו בצהריים לעבר איזור התעשייה סמוך לנווה דקלים בגוש קטיף. קודם לכן השליכו פלסטינים שלושה רימוני רסס לעבר כוח צה``ל בסמוך לרפיח. בשני האירועים לא היו נפגעים.

בדיווח שהגיע למשטרה בצהריים נמסר על קליע שחדר לביתה של תושבת שכונת גילה. לא היו נפגעים, ואולם במשטרה אומרים כי לא ידוע להם על ירי לעבר השכונה וכי יתכן שמדובר בפגיעה ישנה. המשטרה פתחה בחקירה.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by