בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סנדיסק: כרטיסי זכרון למצלמות דיגיטליות 

סנדיסק: כרטיסי זכרון למצלמות דיגיטליות

 
 
מערכת דה נט

החברה הכריזה על כרטיסי הזכרון, אולטרה קומפאקט פלש בעלי יכולת אחסון מהירה במיוחד; המטרה: צלמים הדורשים ביצועים מהירים ויכולת אחסון של תמונות רבות ברזולוציה גבוהה במיוחד

 
 
 
 
 
 
 
 
 

סנדיסק, ספקית כרטיסי הזכרון המבוססים על טכנולוגיית הבזק (Flash), מכריזה על כרטיסי האולטרה קומפאקט פלאש ((SanDisk Ultra CompactFlash - UCF, קו חדש של כרטיסי זכרון בעלי יכולת אחסון מהירה במיוחד, 2.8 מגה-בייט בשניה, המותאם במיוחד לשוק הצומח של המצלמות הדיגיטליות.
 

הכרטיסים מכוונים בעיקר לצלמים הדורשים ביצועים מהירים ויכולת אחסון של תמונות רבות ברזולוציה גבוהה במיוחד. אחד החידושים הבולטים בכרטיסים החדשים הוא שהם יקצרו משמעותי את זמן ההמתנה בין צילום לצילום.

לדברי רון גלאז מחברת המחקר IDC, האסטרטגיה של סנדיסק, המחזיקה כיום בכ- 40 אחוז מהשוק העולמי בתחום כרטיסי הזכרון, בהשקת קו כרטיסים בעלי ביצועים גבוהים במיוחד, הוא שיקול הגיוני. "סנדיסק נמצאת בעמדה מצויינת כיום, המאפשרת לה להציע למשתמשי המצלמות הדיגיטליות בכל הרמות מגוון מוצרים רחב. מי שיהנו מהם בעיקר הם צלמים הדורשים מהירות כתיבה גבוהה של מידע מצולם היישר לכרטיס וכאלה הדורשים שטח אחסון רב. הללו ללא ספק יהנו מכרטיסי ההאולטרה קומפאקט פלאש בנפח 512MB".

לדברי מנהל סנדיסק ישראל, שמעון סטולרו, כרטיסי ה- UCF מותאמים באופן מלא לכל המכשירים שעושים שימוש כיום בכרטיסי הקומפאקט פלאש והם זמינים בקיבולות של 128, 192, 256, 384 ו- 512MB.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by