בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ביהמ"ש המחוזי ביטל את זיכוי קהלני 

ביהמ"ש המחוזי ביטל את זיכוי קהלני

 
 
חדשות נענע 

בית משפט השלום זיכה את קהלני משלוש עבירות בפרשת נמרודי, מבלי שנדרש לעלות על דוכן העדים; התביעה טוענת, כי סייע לעופר נמרודי לקבל מידע מסווג מהחקירה הסמויה; משפטו יפתח מחדש; קהלני: מי שישתה את דמי יגלה שהוא זך וטהור

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית המשפט המחוזי בתל אביב ביטל היום (חמישי) את החלטת בית משפט השלום לזכות את השר לביטחון פנים לשעבר, אביגדור קהלני, בפרשת נמרודי, בעקבות ערעורה של פרקליטות המדינה.

משפטו של קהלני, אם כן, עתיד להפתח מחדש.
 
בית משפט השלום בתל אביב זיכה את קהלני משלוש עבירות: שיבוש מהלכי משפט, הפרת אמונים וגילוי בהפרת חובה. בנוסף, מתח השופט ביקורת חריפה על התביעה וקבע שלא היה מקום להגיש את כתב האישום. קהלני זוכה בשלב מוקדם, בתום הצגת ראיות התביעה ומבלי שיידרש לעלות על דוכן העדים.

התביעה טוענת, כי קהלני סייע לאיש העסקים עופר נמרודי לקבל מידע מסווג מהחקירה הסמויה שהתנהלה נגד נמרודי. לטענת התביעה, הודה קהלני בחקירתו שנענה לבקשת חברו, עו"ד יוסי כהן, להיפגש איתו ובפגישה נכח גם נמרודי.

הפגישה התקיימה בביתו של עו"ד כהן ובה שמע קהלני מפי כהן ונמרודי, שנמרודי מוטרד ומעוניין להגיע לראש אגף החקירות במשטרה.

לפי גרסת התביעה, אישר קהלני בחקירתו ששאל את ניצב יוסי לוי, שהורשע בפרשה זו, האם יש כוונה לחתום על הסכם עד מדינה עם פרידן.

בנימוקי הערעור ציינה התביעה כי שר לביטחון פנים אינו רשאי לפעול בשירות חשוד בעבירה ולחקור את המעורבים כדי לספר לאזרח מודאג מה מתרחש בחקירה.

בעקבות החלטת ביץ המשפט אמר קהלני כי הוא שמח להזדמנות להשמיע את דברו בפני העם, אך זהו בזבוז זמן וכסף.

קהלני הוסיף כי "מי שישתה את דמי, יגלה שהוא זך וטהור".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by