בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סלקום ופרטנר קישרו הדדית את הרשתות 

סלקום ופרטנר קישרו הדדית את הרשתות

 
 
TheNet
החיבור מבטל את הצורך בחברת בזק כגורם מתווך ושולל ממנה את מעמדה כמונופול בתחום התשתיות; בעתיד הקרוב תגדל רשת הסיבים האופטיים של סלקום שתשמש לחיבור ל-1000 קילומטרים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סלקום ופרטנר חתמו אתמול (רביעי) על הסכם לחיבור ישיר של שתי הרשתות הסלולריות שלהן. לצורך החיבור ייעשה שימוש ברשת של סיבים אופטיים שהקימה סלקום.

ההסכם יאפשר לשתי החברות עצמאות בקישור ביניהן בלא תלות ברשת של חברת בזק כגורם מתווך.
 
רשת הסיבים האופטיים של סלקום, בטכנולוגית ה - HDS, מאפשרת טיב שירות ברמה הגבוהה ביותר המקובלת כיום בעולם. לסלקום למעלה 700 קילומטרים של רשת סיבים אופטיים, הפרוסים ברחבי הארץ.

בעתיד הקרוב מתוכננת הרשת לגדול לכ-1000 קילומטרים. רשת ה - HDS של סלקום, הנה רשת בעלת עמידות ושרידות גבוהות ביותר, המאפשרת העברת נפחי תעבורה גדולים בקצב גבוהה. היא מספקת אמינות גבוהה, תחזוקתה ותפעולה קלים ועלותה זולה יותר.

הרשת שהקימה סלקום במהלך השנתיים האחרונות מאפשרת לה עצמאות בחיבור בין כלל מתגיה ואתרי הבסיס בכל רחבי הארץ ומתן שירותי רשת בזמינות גבוה. הרשת מאפשרת ניתוב גמיש עם שליטה ובקרה מרחוק של כל אירוע בסיב האופטי ובציוד HDS, השהייה נמוכה ויכולת קישור בין רשתות וספקים שונים.

חברת סלקום קיבלה ממשרד התקשורת, לפני כשנה, רישיון להשכרת שירותי תמסורת באמצעות רשת ה - HDS, המבוססת על מערכת סיבים אופטיים. בכך למעשה נפתחה התחרות בתחום התשתיות, שעד כה היה מונופול של בזק.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by