בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מערכת ההפעלה חלונות XP הושקה היום 

מערכת ההפעלה חלונות XP הושקה היום

 
 
מערכת דה-נט

פיתוח המערכת ארך למעלה משנה וחצי והשתתף בו צוות ייעודי של 5,736 מפתחים ובודקים; לטענת החברה, מערכת ההפעלה היא היציבה ביותר, שפותחה על ידי מיקרוסופט

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מיקרוסופט ישראל הכריזה היום (ה`) על מערכת ההפעלה החדשה, Windows XP. ההכרזה בישראל, לעיני 2,000 איש באולם הסינרמה, התקיימה במקביל להכרזה העולמית של המוצר בניו יורק במעמד יו"ר מיקרוסופט וארכיטקט התוכנה הראשי, ביל גייטס.
 
ההכרזה התקיימה גם ב-56 מדינות נוספות ברחבי העולם. באירועי ההכרזה השונים נכחו סך הכל כ-580,000 איש ומיליונים נוספים צפו בהם בשידורים מקוונים.

Windows XP מוצעת ב-2 גרסאות: גרסה ביתית (Windows XP Home Edition) וגרסה עסקית
(Windows XP Professional). לראשונה אוחדו כל מערכות ההפעלה של מיקרוסופט לקוד אחד של 32 ביט, המבוסס על Windows 2000. עם ההכרזה יוצאת המערכת לשוק ב-15 שפות שונות, כולל עברית וערבית מלאות, המוטמעות כבר בתהליך הפיתוח בכל רמות המוצר.

לטענת החברה, Windows XP הינה מערכת ההפעלה המתקדמת, היציבה ובעלת הביצועים המהירים ביותר ממערכות ההפעלה שפתחה אי פעם. פיתוח המערכת ארך למעלה משנה וחצי והשתתף בו צוות ייעודי של 5,736 מפתחים ובודקים.

"Windows XP תקרב ציבור גדול של משתמשים רגילים אל `סגנון החיים הדיגיטלי`, שבו ייעשה שימוש אמיתי ויום יומי בפונקציות שעד היום לא הופעלו על ידי המשתמש כלל, או הופעלו באופן חלקי בלבד", אמר מנכ"ל מיקרוסופט ישראל, אריה סקופ.

מערכת Windows XPמוגשת ללקוח הישראלי בעברית ובערבית מלאות לאחר שעברה תהליכי בדיקה על ידי יצרני החומרה בארץ ובעולם. מהחברה נמסר, שבדיקת העברית למערכת ארכה 8 חודשים רצופים, במהלכם בוצעו התקנות יומיומיות של מערכת ההפעלה.

מנהלת מוצר Windows XP במיקרוסופט ישראל, ענת קלו לברון, מסרה כי "Windows XP עתידה להאיץ, לפשט ולהעשיר בצורה משמעותית את חווית העבודה עבור משתמשי המחשב האישי".

החל מהיום זמינות גרסאות מלאות וגרסאות שדרוג בחנויות. מחירה של הגרסה הביתית יעמוד על 649 שקל לשדרוג ו-549 שקל בעת ברכישת מחשב חדש. מחיר הגרסה העסקית לשדרוג יעמוד על 1,289 שקל ו-819 שקל ברכישת מחשב.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by