בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
עזה: כוח צה"ל סיכל ניסיון חדירה להתנחלות דוגית 
 
 
חדשות  נענע

חוליית מחבלים מהחמאס ניסתה לחדור ליישוב בצפון רצועת עזה ולבצע פיגוע כמו לפני שלושה שבועות באלי סיני; הכוח הוזעק למקום, זיהה אותם במהירות והרג אותם; מפקד אוגדת עזה: המערכת פעלה כראוי במקרה זה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

חוליית המחבלים שניסתה לחדור הבוקר (שישי) ליישוב דוגית שבצפון רצועת עזה השתייכה לארגון החמאס, כך מאשרים אנשי החמאס. כוח צה"ל סיכל את ניסיון החדירה להתנחלות, זאת שלושה שבועות אחרי חדירת חוליית מחבלים לאלי סיני.
 
בקול ישראל דווח כי הם היו מחופשים לחיילים: הם לבשו מדים ונעלו נעליים צבאיות. ברשותם נמצאו רובי קלצ`ניקוב, תחשומושת רבה ורימונם מסוגים שונים.

חוליית מחבלים פלסטינית הצליחה לחתוך את הגדר שמקיפה את היישוב. בשעה שלוש וחצי כוח צה"ל שהיה באזור הוזעק למקום, הוא זיהה במהירות 3 מחבלים חמושים, הסתער לעברם, ביצע ירי והרג את שלושתם.

מגלי צה"ל נמסר כי מחבל רביעי נמלט לרשות הפלסטינית. ככל הנראה, מדובר במורה דרך שהוביל את המחבלים ליישוב. על פי הבדיקות כרגע, ארבעת המחבלים הבוקר הגיעו מכיוון בית להיא.
 

ניסיון לחזור על הפעולה באלי סיני


מחדירת המחבלים לפני שלושה שבועות לאלי סיני נהרגו 2 ישראלים. שם התעקבו הכוחות והמחבלים הצליחו להשתלט על בית ולירות לכל הכיוונים. תחקיר חדירת המחבלים לאלי סיני בתחילת החודש מפנה את עיקר הביקורת אל ההיערכות הלקוייה של צה"ל באזור, כך דווח הבוקר (שישי) בקול ישראל.

מפקד אוגדת עזה תת אלוף ישאראל זיו אמר הבוקר כי המערכת פעלה כראוי במקרה זה. "המחבלים בציר התנועה שלהם אותרו ונפגעו מיד עם היערכות מהירה של הכוח. המרחלק שלהם בבתים היה גדול והם נהרגו בשטח ההשמדה אליו אנו מתכוננים ההיערכות שלנו", אמר זיו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by