בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ה-CIA בוחן אפשרות לחסל את ראשי הטרור 
 
 
חדשות  נענע

כך מדווח הבוקר העיתון "וושינגטון פוסט"; בסוכנות בוחנים מבחינה משפטית החלטות שהתקבלו בזמן ממשל בוש האב וממשל קלינטון כדי לוודא שיש להם הרשאה להוציא אל הפועל את החיסולים; פקיסטן הסגירה לארה"ב חשוד במעורבות בפיצוץ במשחתת 'קול'

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סוכנות הביון האמריקנית ה-CIA בוחנת אפשרות לבצע חיסולים של אנשים אשר מוגדרים "מנהיגי טרור", כך מדווח הבוקר (ראשון) העיתון "וושינגטון פוסט".
 

על פי העיתון, בסוכנות בוחנים החלטות שהתקבלו בזמן ממשל בוש האב וממשל קלינטון כדי לבדוק האם מבחינה משפטית יש להם הרשאה להוציא אל הפועל את החיסולים. זאת על בסיס ההערכה, שהמצב אינו מונע מהנשיא בוש להחליט כי יש לפגוע בטרוריסטים יחידים בפעולות חשאיות.
 

פקיסטן הסגירה לארה"ב חשוד במעורבות בפיצוץ במשחתת 'קול'

בתוך כך, דיווח העתון גם כי שלטונות פקיסטן הסגירו לידי ארצות הברית אזרח תימני, סטודנט למיקורוביולוגיה, החשוד במעורבות בפיצוץ המשחתת האמריקנית קול בתימן לפני כשנה.

על פי הדיווח, החשוד, ג`מיל סעאד מוחמד בן 27, השתייך לארגון אל-קעידה של אוסאמה בין לאדן, והיה מעורב בפיגוע בו נהרגו 17 מלחים אמריקניים.

על פי הדיווח הוא הוסגר, שלא על פי כללי ההסגרה המקובלים.

סוכנות הידיעות של אפגניסטן הודיעה כי שלטונות הטליבאן יעמידו לדין בתוך כמה ימים את כתב העיתון פארי-מאץ`, מישל פירר, שנעצר לפני כמה שבועות. הוא יואשם בריגול.
 
 

ידיעות נוספות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by