בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שירותי מסרים מידיים עלולים לחשוף חברות לאיומים חיצוניים 

שירותי מסרים מידיים עלולים לחשוף חברות לאיומים חיצוניים

 
 
מערכת דה-נט

שירותי המסרים יותקנו על ידי משתמשי הקצה ללא תמיכת או רשות של הארגונים, בהם הם עובדים, ועלולים לחשוף אותם לסיכוני אבטחה חמורים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שירותי העברת מסרים מידיים ללא תשלום יימצאו ב-70 אחוז מהארגונים עד שנת 2003. הם יותקנו על ידי משתמשי הקצה ללא תמיכת או רשות ארגוני ה-IT, ויחשפו אותם לסיכוני אבטחה חמורים, אומרים אנליסטים בחברת המחקר והייעוץ העולמית גרטנר.
 


השגשוג המהיר של ה-IM נובע מהשימוש שעושים יחידים באמצעי התקשורת החיוני, ללא מחשבה תחילה", אמר סמנכ"ל ומנהל מחקר בגרטנר, דיוויד סמית. "הדואר האלקטרוני עבר דפוס יישום דומה, כאשר נדרשו לארגונים יותר מ-10 שנים כדי להכיר ולטפל ביעילות בבעיות אבטחה ומהימנות ולהטמיע מדיניות עסקית. כעת, ארגונים צריכים להקדיש תשומת לב ראויה לשימוש בשירותי IM, ולא לחזור על טעויות כואבות שנעשו עם הדואר האלקטרוני".

ארגונים צריכים להבין את התהליכים העסקיים, הרשמיים והבלתי רשמיים, שהתפתחו סביב ה-IM בסביבת העבודה שלהם. מיליוני עובדים עושים שימוש יומיומי ב-IM, כדי לזרז או לקצר פעולות ועסקאות שונות. עם ניהול והטמעה נכונים במסגרת תהליך העבודה, יש לשירותי IM פוטנציאל להעלות באופן דרמטי את יכולת החברה לתפקד כארגון בזמן אמת. לעסקים שעושים שימוש יעיל ב-IM יהיה יתרון תחרותי על פני אלה שלא עושים זאת.

מיקרוסופט ו-AOL Time Warner מתחרות על שוק ה-IM, אולם אנליסטים בגרטנר סבורים שלא יהיה `זוכה` חד משמעי בעתיד הקרוב. ל-AOL יש יתרון בעניין זהות המשתמש והנוכחות בשוק. יחד עם זאת, מערכת ההפעלה Windows XP של מיקרוסופט בשילוב שירותי Messenger ו-Passport, תסגור קרוב לודאי את הפער תוך שנה.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by