בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
וואלה מקצצת עד 10% בשכר עובדיה 

וואלה מקצצת עד 10% בשכר עובדיה

 
 
TheNet

לא תקצץ בשכר עובדים המשתכרים פחות מ-6,000 שקל. מנכ"ל החברהאמר שהקיצוץ יקדים מעבר החברה לרווחיות - בלא לפטר עובדים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת וואלה תקשורת הודיעה אתמול לעובדיה על קיצוץ בשיעור של עד 10% משכרם החודשי; החברה, המעסיקה כ-160 עובדים, החליטה כי הקיצוץ יהיה בהתאם לרמות השכר.

בהודעה לעובדים הסבירה כי הקיצוץ נועד לסייע בהקדמת מעבר החברה לאיזון תפעולי, תוך שמירה על מצבת כוח האדם.

לדברי מנכ"ל החברה, עופר לוי, במכתב שנשלח לעובדים הובטח להם כי ביום שבו תגיע וואלה לאיזון תפעולי, תוחזר רמת השכר למתכונתה הקודמת.

לוי אישר כי לפני כמה ימים פיטרה החברה שלושה עובדים, אך אמר כי אין מדובר בתחילתו של "גל פיטורים".

לדבריו, הקיצוץ בשכר יהיה מדורג. שכרם של עובדים המשתכרים פחות מ-6,000 שקל (ברוטו) לא יקוצץ; עובדים המשתכרים 10,000-6,000 שקל ייאלצו לוותר על 5% משכרם, ועובדים המשתכרים יותר מ-10,000 שקל יידרשו לוותר על 10% משכרם.

"לדעתנו, זו הנוסחה הצודקת ביותר לחלוקת הנטל", אמר. לדבריו, עובדים שלא יסכימו לקיצוץ בשכרם, יכולים לראות במכתבו הודעת פיטורים. "בשלב זה איש לא בחר להתפטר, ואיני מאמין שמישהו יבחר באופציה זו", אמר.

"איננו רוצים לפטר עובדים נאמנים שבתנאי השוק הנוכחיים עלולים להישאר ללא תעסוקה", הסבירה וואלה את הצעד בהודעה שפירסמה אתמול. בראיון ל"הארץ" אמר לוי כי הקיצוץ חל גם על משכורתו שלו.

ביוני 2001 הושלם המיזוג בין אתרי האינטרנט הישראליים וואלה ו-IOL. בעקבות המיזוג מחזיקה קבוצת הארץ בכ-30% ממניות החברה הממוזגת. שיעור דומה נמצא בבעלות חברת בזק בינלאומי. כמה שבועות לאחר המיזוג פוטרו או פרשו מרצונם כ-80 מעובדי החברה, רובם עובדים לשעבר ב-IOL.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by