בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נילסן נט-רייטינגס סוגרת הסניף בישראל 

נילסן נט-רייטינגס סוגרת הסניף בישראל

 
 
TheNet

לקוחות החברה לא ייפגעו מיידית מסגירת המשרד,ימשיכו לקבל את נתוני הגלישה בישראל לפחות עד אפריל 2002; מאז החלה בפעילות שיווק, גייסה נילסן נט-רייטינגס ישראל חמישה לקוחות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת המחקר נילסן נט-רייטינגס, המתמחה במדידת פעילות הגולשים באינטרנט, תפסיק את פעילותה בישראל והמשרד המקומי ייסגר מיידית - כך החליטה הנהלת החברה בארה"ב, ככל הנראה בשל הערכות כי החברה המקומית לא תוכל להיות רווחית במצב הכלכלי הנוכחי.

נילסן נט-רייטינגס, חברה בת של אי.סי נילסן, זכתה בתחילת 2001 במכרז משותף של האיגוד הישראלי לפרסום ואיגוד המפרסמים להקמת והפעלת מערכת מדידה מקוונת לגלישה באינטרנט בישראל.

ביוני פירסמה החברה לראשונה נתונים על פעילות הגולשים מהבית בישראל, כולל דירוג קבוצות אינטרנט ואתרים בודדים.

לדברי מנהלת השיווק של החברה בישראל, שרית צ`כנוביץ, לקוחות החברה לא ייפגעו מיידית מסגירת המשרד, מכיוון שהם ימשיכו לקבל את נתוני הגלישה בישראל לפחות עד אפריל 2002, באמצעות משרדי החברה בחו"ל.

הנתונים מבוססים על פאנל של 3,000 גולשים מהבית מגיל שנתיים בכלל האוכלוסייה. מאז החלה בפעילות שיווק, גייסה נילסן נט-רייטינגס ישראל חמישה לקוחות.

משמעות ההחלטה היא שלא יהיה מקור חיצוני לנתוני הגלישה בישראל המסופקים מדי חודש. עם זאת, ניתן יהיה לקבל נתונים חצי-שנתיים מסקר TIM של /TNSטלסקר.

ההוצאה על מחקר שיווקי ודעת קהל בישראל היא מהנמוכות בעולם המערבי - כ-4.68 דולרים לנפש בשנה, לעומת 21.7 דולר בארה"ב ו-6.92 דולרים בספרד לדוגמה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by