בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
גרטנר: חדירה נמוכה לחלונות XP לשוק העסקי עד 2003 

גרטנר: חדירה נמוכה לחלונות XP לשוק העסקי עד 2003

 
 
TheNet

הסיבה לכך העובדה, שחלונות XP מציעה שיפורים קלים בלבד לעומת חלונות 2000; עוד צופה חברת המחקרים, כי מערכת ההפעלה החדשה לא תביא להתאוששות משמעותית במכירות מחשבים אישיים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת המחקר גרטנר חוזה, שמערכת ההפעלה חלונות XP שהושקה בשבוע שעבר תזכה לחדירה גבוהה, 87 אחוז, בשוק הביתי בשנת 2002.

בשוק העסקי לעומת זאת, החדירה תהיה נמוכה מאוד, 16 אחוז בלבד עד שנת 2003, וחלונות 2000 תמשיך להיות מערכת ההפעלה המובילה בשוק זה, 41 אחוז, עד סוף 2002.

"בהיבט היציבות בלבד, חלונות XP בגרסה הביתית מהווה שיפור דרמתי לעומת חלונות 98, חלונות 98 בגרסה השניה וחלונות ME", אמר מיכאל סילבר, מנהל מחקר בגרטנר.


"חלונות XP בגרסה המקצועית, לעומת זאת, מציעה תוספת תכונות קלה בלבד לגרסה המקצועית של חלונות 2000".

"רוב הארגונים יראו החזר נמוך להשקעה בשדרוג מערכות חלונות 2000 הקיימות לחלונות XP, ורצוי שיבטיחו שיש בכלל החזר על השקעה לפני שדרוג המחשבים הקיימים", אמר סילבר.

ספקי PC רבים קיוו שחלונות 2000 תסייע בקידום מכירות המחשבים האישיים ברבעון הרביעי של שנת 2001, אולם אנליסטים בגרטנר אומרים שאין זה סביר.

גרטנר-דטהקווסט צופה ירידה של 13 אחוז במכירות מחשבים אישיים בעולם ברבעון הרביעי של 2001, בהשוואה לרבעון מקביל אשתקד.

"למרות שחלונות XP מציעה טכנולוגיה יציבה, יכולתה של מיקרוסופט לדחוף את שוק המחשבים האישיים נחלשה, והיא לא תוכל להתגבר על ההאטה הכלכלית ועל הרוויה בשוק", אמר צ`רלס סמלדרס, סמנכ"ל חטיבת פלטפורמות מחשוב בגרטנר-דטהקווסט.

"השקת חלונות XP תשפיע בצורה מתונה בלבד על המכירות, כשתתבצע החלפה של מרבית המחשבים בעלי מערכות ההפעלה הישנות בסוף חייהם".


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by