בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
YCD מציגה מוסיקה מוגנת 

YCD מציגה מוסיקה מוגנת

 
 
דה-נט

חברת הסטארט אפ הישראלית פיתחה מערכת דיגיטלית להשמעת מוסיקה המאפשרת השמעה בו-זמנית של 20 ערוצי סטריאו שונים המושמעים באזורים השונים בבית העסק וכל זאת מיחידת מחשב אחת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת הסטארט-אפ הישראלית YCD המתמחה במתן פתרונות כוללים ומקיפים של סאונד דיגיטלי לסביבות עסקיות, תציג לראשונה בתערוכת ISRAFOOD שתערך בסוף החודש בגני התערוכה, חבילת שרות הכוללת מערכת דיגיטלית, תכנים מוסיקליים ורשות השמעה חוקית מבעלי זכויות יוצרים - אקו"ם וחברות תקליטים.
 
החברה תציג חבילת שרותים חדשה המהווה פתרון מושלם להשמעת מוסיקה בסביבות עסקיות. הפתרון כולל את המערכות הדיגיטליות של YCD בשילוב חבילות מוסיקה דגיטלית. תשלום התמלוגים לאקו"ם כלול גם כן בחבילה, דבר המבטיח שמירה על זכויות היוצרים באופן חוקי, כך שגם האומנים יזכו להנות מהפרשת תמלוגים הולמת.

המערכת החדשה של YCD נקראת MuMa, וכוללת תמיכה בטכנולוגיה חדשנית של מצגות ויזואליות המותאמות למוסיקה המתנגנת. המערכת מאפשרת השמעה בו-זמנית של 20 ערוצי סטריאו שונים המושמעים באזורים השונים בבית העסק וכל זאת מיחידת מחשב אחת. דגש מיוחד הושם על אבטחת התוכן המוסיקלי המאפשר שמירה על זכויות היוצרים. YCD הינה החברה הראשונה אשר תציג פתרון שלם הכולל גם אבטחת קבצים דיגיטליים.

חבילת השרותים החדשה של YCD מאפשרת לבעלי העסקים להנות מראש שקט בנושא המוסיקה בבית העסק. הפתרונות הטכנולוגיים של המערכת ושרותי התוכן מבטיחים כי בבית העסק, תושמע מוסיקה מתאימה באיכות הגבוהה ביותר ובאופן אוטומטי לחלוטין. המוסיקה מותאמת לכל בית עסק בהתאם לצרכיו ומתעדכנת מעת לעת. בשלב הראשון תשווק החבילה למסעדות ובתי קפה ותבחן תגובת הלקוחות לשרות החדש.

YCD הנה חברת טכנולוגית, אשר הוקמה ב-1999 על ידי נועם לבבי ודני זאבי. לחברה מאות לקוחות בארץ ובעולם. בין לקוחותיה של החברה רשתות בתי מלון המובילות, קניונים, בתי קפה ומסעדות, חדרי כושר ומועדונים, פאבים, מספרות, משרדים ועוד .
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by