בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"לקוחות יעדיפו חברות ותיקות" 

"לקוחות יעדיפו חברות ותיקות"

 
 
מערכת דה-נט


כך טוען סגן נשיא קבוצת הפתרונות הארגוניים של נס, ישי שנידובר; לדבריו הערכותיו מסתמכות הן על מגמות המסתמנות כבר עתה בשוק התוכנה העולמי והן על המצב בכללותו בשוק ההיי טק

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"קיימת מגמה ברורה בקרב לקוחות פוטנציאליים להעדיף ספקי תוכנה ותיקים,
בעלי מגוון רחב של פתרונות ובעלי יכולת סיוע ויכולת שירות נרחבת" - כך העריך סגן נשיא קבוצת הפתרונות הארגוניים של נס טכנולוגיות ומנהל שיווק ומכירות סאפ בישראל,ישי שנידובר, במהלך כנס של יבמ שנערך אתמול בתל אביב.
 
שנידובר ציין כי הערכותיו מסתמכות הן על מגמות המסתמנות כבר עתה בשוק התוכנה העולמי, הן על המצב בכללותו בשוק ההיי טק. "קיימת מגמה ברורה בקרב לקוחות, ובקרב לקוחות פוטנציאליים, להעדיף ספקי תוכנה ותיקים ומבוססים על פני חברות צעירות המתמקדות בתחום צר", אמר שנידובר, "חברות תוכנה גדולות וותיקות סובלות פחות מהמשבר העולמי בענף ההיי טק, וזאת אחת הסיבות בשיקולי ההעדפה של לקוחות".

שנידובר ציין כי סאפ מציעה כיום פתרונות ארגוניים כוללים לכל סוג של ארגון או עסק, בכל ענף. "הפתרונות של סאפ מאפשרים כיום שיתוף פעולה מרבי הן בתוך הארגון, הן עם גורמים מחוצה לו, כמו לקוחות וספקים. דבר זה חיוני ביותר בעולם העסקי העכשווי שבו הנגישות למידע היא מרכיב קריטי במעגל העסקי".

שנידובר ציין, כי השווקים כיום הם גלובליים והכוח המניע שמאחוריהם הוא רשתות תקשורת הנתונים המעבירות את המידע הקריטי. "כל עיכוב הנגרם מבעיות במערכות המידע עלול לגרום לעיכובים באספקת מוצרים, להביא לחוסר שביעות רצון בקרב הלקוחות, ובשורה התחתונה - להביא לפגיעה בהכנסות וברווחים".

שנידובר הדגיש כי אחד השיקולים העיקריים שיושמו בפתרונות של סאפ הוא היכולת לשמור על קצב פעולה מידי, גם
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by