בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מנכ"ל EMC מייקל רוטג'רס: המיזוג עם יבמ שמועות בלבד 

מנכ"ל EMC מייקל רוטג'רס: המיזוג עם יבמ שמועות בלבד

 
 
יהודה קונפורטס, לונד

ענקית האיחסון הכריזה על דור חדש של כלי ניהול למערכת אחסון; לדברי החברה המערכות החדשות מסוגלות לתקשר עם מערכות צד שלישי של חברות אחרות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ענקית האיחסון EMC הכריזה היום (שלישי) על דור חדש של כלי ניהול למערכות איחסון וגיבוי בסביבה פתוחה. EMC הודיעה גם שהמערכות שהיא חושפת כעת מסוגלות לנהל ולתקשר עם מערכות איחסון של צד שלישי, כולל של מתחריה. בכך מבקשת EMC לתת מענה למחסום קשה שהועמד בפניה בארגונים שונים, שלא יכלו ליישם מערכות של EMC בסביבות רב פלטפורמיות.
 

במסיבת עיתונאים בלונדון, בהשתתפות כ-60 עיתונאים ואנליסטים מאירופה והמזה"ת, אמר נשיא EMC, מייקל רוטג`רס כי מטרת ההכרזה היא לסייע ללקוחות החברה להשיג תוצאות טובות יותר בכל הקשור למערכות איחסון ביחד של עלות/תועלת (TCO).

קבוצת המוצרים שהוכרזה, תחת הכותרת EMC OPEN EDDITION תאפשר לראשונה למחסני רשתות איחסון לקבל מסך אחד תמונת מצב מיידית ומדויקת על כל מערכות האיחסון בארגון.

המערכות שהוצגו הן מערכות לניהול אפליקציות אינטגרציה, ERM, SAN ו-SAM לדברי דייויד דונטלי, מנהל השיווק הבינלאומי של EMC, 90 אחוזים מנפילות המחשבים נגרמות על ידי בעיות תוכנה, וכיום לקוחות רוכשים טיפול מהיר וזמינות מיידית של כל מידע שהלך לאיבוד. אנליסטים בכנס העריכו שלמתחרים של EMC יקחו לפחות תשעה חודשים כדי לתת פתרון ומענה להכרזתה כי היא נכנסת לתחום של ניהול מערכות מתחריה. עוד העריכו כי EMC תשמור על נתח של 30 אחוזים מהכנסותיה מתוכנה, 20 אחוזים משירותים והיתר עדיין מחומרה.

בתוך כך דחה מנכ"ל EMC מייקל רוטג`רס, את השמועות בדבר מיזוג אפשרי עם יבמ. "הידיעות על מיזוג כביכול בין יבמ ל-EMC מזכירות לי משחקי ילדים בטלפון שבור. מישהו מתחיל סיפור קצר ולבסוף מגיעים לסיפור שונה לחלוטין." כך הגיב מנכ"ל ונשיא EMC מייקל רוטג`רס בתשובה לשאלת InformationWeek על הידיעות שפורסמו לאחרונה לגבי מיזוג אפשרי בין שתי החברות.

רוטג`רס אמר, כי לפני שנה נפוצו שמועות הפוכות שEMC תקנה את יבמ, והיו שמועות לגבי יבמ וקומפאק הכל מוכחש מכל וכל. אמר המנכ"ל.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by