בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
צה"ל עצר מחבל בדרכו לפיגוע 
 
 
חדשות נענע 

לפנות בוקר פשטו כוחות גדולים של צה"ל על הכפר עראבה, ממערב לג'נין, והתחילו לבצע בו סריקות ומעצרים. על-פי מקורות בטחוניים, התעתד אחד העצורים לבצע פיגוע התאבדות בישראל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בפעולת צה"ל שהתבצעה הבוקר (רביעי) בכפר עראבה נעצר מוג`האד ג`לבוש, פעיל של הג`יהאד האיסלמי, שהיה בדרכו לבצע פיגוע התאבדות בשטח ישראל - כך מדווחים הבוקר מקורות בטחוניים.
 
לפנות בוקר חדרו כוחות גדולים של צה"ל, הכוללים יחידות טנקים וחי"ר, לכפר הנמצא בשטח A, מערבית לג`נין. בכניסה לכפר התנהלו בשעות האחרונות חילופי אש בין הכוח לבין כוחות ביטחון של הרשות, והפלסטינים מדווחים על ארבעה פצועים בתקריות.
 

המבוקש תכנן פיגוע התאבדות

הכוחות ביצעו בכפר סריקות, ועצרו שלושה פעילי ג`יהאד איסלמי, בהם מוג`האד ג`לבוש, שביקש לבצע פיגוע התאבדות, ומפעילו, המבוקש נאביל מועייר. על פי מספר דיווחים, נעצרו בכפר גם מספר פעילי חמאס.

ככל הנראה, קשורים המעצרים למעצרה של התארגנות טרור בכפר ג`ילבון שבגלבוע, לפני כשבוע, ולמאמץ למנוע פיגוע טרור בישובי השרון.

כוח נוסף של צה"ל ממשיך להטיל עוצר על הכפרים פרעון ואירתח, מערבית לטולכרם, ולבצע מעצרים בכפרים. ונראה כי גם מעצרים אלו קשורים למאמץ למנוע פיגוע בשרון. הפלסטינים מדווחים, כי צה"ל החרים מכונית השייכת לתושב האיזור, והקים מחסום סמוך לכפר שוויקה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by