בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מיקרוסופט: הכניסה ל-MSN מותרת גם לבעלי דפדפנים זרים 

מיקרוסופט: הכניסה ל-MSN מותרת גם לבעלי דפדפנים זרים

 
 
יניב קרן, דה-נט

החברה הודיעה כי היא מאפשרת מחדש גישה לפורטל לכל בעלי הדפדנים זאת לאחר שביום חמישי שעבר מנעה את הגישה בטעות מכל מי שאינו בעל אקספלורר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת מיקרוסופט הודיעה שלשום (שני) כי היא מחדשת את הגישה לפורטל MSN מדפדפנים שאינם אקספלורר. אולם למרות ההודעה התברר, כי לפחות אחד מן הדפדפנים אינו מאפשר גישה לפורטל.
 
הפרשה החלה ביום חמישי שעבר. מיקרוסופט שידרגה את פורטל MSN בדרך שמנעה מבעלי דפדפנים רבים גישה לפורטל. משתמשים שניסו להיכנס לאתר נתקלו בהודעה האומרת כי הדפדפן שבידם אינו מתאים לכניסה לאתר ובתגובה הוצע להם להוריד את דפדפן אקספלורר.

בתגובה לטענות שעלו בעקבות המקרה, מסרה חברת מיקרוסופט, כי הגישה לאתר נמנעה מאחר והדפדפנים אינם תומכים בשפת XHTML - התקן עליו הכריז קונסצריום האינטרנט העולמי.

בהודעה שפרסמה מיקרוסופט נאמר, כי החברה בחנה את הגישה לאתר באמצעות כל הדפדפנים הפופולריים הקיימים כיום בשוק, אולם לאחר קבלת התגובות מן הגולשים שלא הצליחו להיכנס לאתר, התברר כי הדפדפנים סווגו בטעות כ "בלתי ידועים".

בין הדפדפנים שהיו מנועי כניסה לאתר נמנו דפדפן "אופרה", "מוזילה", ודפדפן "הוט ג`אווה". מיקרוסופט טענה אתמול כי הגישה לאתר פתוחה בפני כל הדפדפנים האמורים, אולם מבדיקה שנערכה עולה כי הגישה מדפדפן "הוט ג`אווה" עדיין אינה אפשרית. מיקרוסופט מסרה בתגובה לכך, כי לא ידוע להם על הבעיה, אולם בכוונת החברה לאפשר גישה לכל סוגי הדפדפנים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by