בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בבילון הקימה סניף ראשון בגרמניה 
 
 
מערכת דה-נט

בראשות הסניף עומד ריינהארט דובלמן, מותיקי חברת דיגיטל בגרמניה. הסניף, Babylon GMBH, יהיה אחראי על מכירה למפיצים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת בבילון, אשר פיתחה את תוכנת התרגום והמידע בשם זה, הודיעה היום על סניף ראשון שפתחה בגרמניה. הסניף יהיה אחראי על מכירות המוצר לארגונים במדינה.
 
בבילון, אשר החלה לגבות מחיר עבור שימוש בתוכנת "Babylon-Pro" בעקבות שינוי במודל העסקי, נמצאת בתהליך מינוי מפיצים באירופה וכעת מודיעה על פתיחת סניף ראשון במינכן, גרמניה.

"גרמניה היא השוק הגדול ביותר של בבילון, ולכן ההחלטה לפתוח שם את הסניף הראשון של בבילון היתה ברורה", אמר מנכ"ל בבילון, אלכס אזולאי. "כבר נחתמו מספר עסקאות עם חברות גדולות בגרמניה, כמו Heidelberg, Arthur Andersen, Aventis ועוד".

בראשות הסניף עומד ריינהארט דובלמן (Reinhard Dobelmann), מותיקי חברת דיגיטל בגרמניה. הסניף, Babylon GMBH, יהיה אחראי על מכירה למפיצים, כמו גם מכירות אסטרטגיות ישירות לארגונים גדולים בגרמניה. משתמשי התוכנה יוכלו להמשיך ולרכוש את תוכנת בבילון דרך אתר החברה והחנות הוירטואלית, התומכת כיום בשש שפות, כולל גרמנית, ספרדית, צרפתית, איטלקית ועברית.

לאחרונה הודיעה בבילון על סבב גיוס עובדים חדש. החברה צופה גידול של כ- 20% במצבת כוח האדם בחודשים הקרובים. הגידול נובע מהקמת מערך מכירות אשר לא היה קיים בעבר וכן חיזוק שאר המחלקות בחברה.

בבילון אינה חברת האינטרנט הראושנה שפותחת סניף בגרמניה. בחודשים האחרונים פתח אתר המסחר האלקטרוני הישראלי פלונטר, סניף במדינה. לדברי מנכ"ל פלונטר, יריב נחשון, בחודש האחרון הגיע הסניף לאיזון תפעולי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by