בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
איראן מכחישה קיום מגעים עם בן לאדן 

איראן מכחישה קיום מגעים עם בן לאדן

 
 
חדשות נענע 

הניו יורק טיימס טען אתמול כי נציגים מטעם בן לאדן יצרו קשר עם סוכני מודיעין איראניים במטרה ליצור קואליצית טרור שתפעל במשותף כנגד מטרות אמריקניות; לא ידוע האם הושג הסכם כלשהו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ממשלת איראן הכחישה היום (שלישי) טענות שפורסמו בעיתונות האמריקנית על פיהם נערכו מגעים לשיתוף פעולה בין נציגי ארגון אל קעיאדה והממשלה האיראנית.

דוברו של שר החוץ האיראני, חאמיד רזה אספי, אמר היום כי "עמדתה הברורה של איראן בכל הנוגע לתופית הטרור, הטאליבן, וארגון אל קאעידה, מוכיחה כי הדיווחים על מגעים שכאלה הם חסרי בסיס ושקריים", אמר אספי בראיון לעיתון איראני.

העיתון ניו יורק טיימס דיווח אתמול כי שליחים מטעמו של רב המחבלים אוסמא בן לאדן יצרו קשר עם סוכנים איראניים באמצע שנות ה-90 בנסיון ליצור קואליצית טרור אנטי אמריקנית.

 
העיתון ציטט בכירים בעולם המודיעין האמריקני שאמרו כי נציגיו של בן לאדן יצרו קשר עם סוכני מודיעין איראניים ביולי 1996 , במטרה לתכנן ולבצע פיגועי טרור נגד מטרות אמריקניות בשיתוף פעולה בין איראן לרשת אל קאעידה.

על פי העיתון הסכימו הסוכנים האיראנים להיפגש עם בן לאדן באפגניסטאן, אולם לא ברור אם פגישה כזו אכן נערכה והאם הושג הסכם מסוג כלשהו.

להערכת אחד מאנשי המודיעין שצוטטו בכתבה בעילום שם, אין כיום שום עדות לשיתוף פעולה בין רשת הטרור אל קאעידה ובין איראן.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by