בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
המתכנת הרוסי שנעצר בארה"ב חוזר הביתה 
 
 
חדשות נענע 

דמיטרי סקילארוב נעצר בחודש יולי האחרון בשל תכנה שפיתח המאפשרת למשתמשי מחשב להעתיק ולהדפיס ספרים אלקטרוניים; התיק המשפטי בעניינו הפך להיות סמל למאבק לחופש הביטוי באינטרנט

 
 
 
 
 
 
 
 
 
דמיטרי סקילארוב, המתכנת הרוסי, ששוחרר בנובמבר לאחר שהיה מועמד לתביעה בארה"ב בגין הפרת חוקי זכויות יוצרים, חזר אתמול (שני) לארצו, רוסיה.

 
סקילארוב בן ה-27, אמר בראיון לטלויזיה הרוסית, עם נחיתתו בשדה התעופה במוסקווה, כי שחרורו בא בניגוד לכל ההערכות וכי הוא חש כי ניצח את מערכת המשפט האמריקנית.

"מישהו פעם אמר כי אף אדם בודד לא יוכל לנצח בתיק משפטי כנגד ממשלת ארה"ב" אמר סקילארוב והוסיף: "האמונה היא שאפשר רק להפסיד וכי המדינה תתיש את עצביך והדבר יעלה לך הרבה מאוד כסף", כדבריו.

סקילארוב הכחיש את כל האשמות נגדו, בתיק המשפטי שהפך להיות סמל למאבק לחופש הביטוי באינטרנט.

המתכנת הרוסי היה הראשון שהואשם בהפרת החוק החדש לזכויות יוצרים (DNCA) באשמה שמכר או תכנן למכור טכנולוגיה שמטרתה להפר את זכויות היוצרים של תכנת מחשב.

מעצרו בא בעקבות מצגת שהציג בלאס וגאס בחודש יולי האחרון על תכנה שפיתח המאפשרת למשתמשי מחשב להעתיק ולהדפיס ספרים אלקטרוניים.

מפגינים ברחבי ארה"ב נשאו שלטים הקוראים לשחרורו. סקילארוב שוחרר במסגרת פשרה לאחר שהודה בעובדות מעשיו אולם לא בביצוע מעשים המנוגדים לחוק.
 

בואו לדבר על זה בפורום תכנות ופיתוח ובפורום משפט ואינטרנט בנענע

 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by