בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ה-FBI הוזהר מחטיפת מטוסים כבר באוגוסט 
 
 
חדשות נענע 

סוכן של הסוכנות האמריקנית לבטחון פנים שוחח עם גורם בבי"ס לטיסה, וזה הציג לפניו עדויות להתנהגות חשודה. בעקבות השיחה, נעצר זכריאס מוסאווי, החשוד במעורבות בפיגועים - אולם התוכנית לא נחשפה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ה-,FBI הסוכנות האמריקנית לביטחון פנים, הוזהר מתוכנית לחטיפת מטוסים כבר באוגוסט השנה, כחודש לפני מתקפת הטרור בניו-יורק ובוושינגטון - כך מדווח הבוקר (רביעי) העיתון וושינגטון פוסט.

על פי הדיווח, ב-15 באוגוסט שוחח סוכן FBI במינסוטה עם גורם בבית הספר לתעופה של חברת "פאן אם" בעיר איגן, וזה הציג בפניו את האיום שבחטיפת מטוס. בימים האחרונים שלח מדריך הטיסה מכתב ל-,FBI ובו תיאר את שיחתו עם הסוכן.
 
"שטחתי בפניו תיאור מפורט של התנהגות חשודה שהייתי עד לה, והבהרתי לו מה עלולים להיות תוצאותיה הקשים של התנהגות שכזו", כתב האיש.

כותב המכתב משבח את פעולתו המהירה של ה-,FBI שעצר למחרת השיחה את האזרח הצרפתי זכריאס מוסאווי. מוסאווי, העומד כעת לדין בחשד למעורבות בפיגועי ספטמבר, נעצר בחשד שהפר חוקי הגירה; חוקריו ניסו לברר את מעורבותו האפשרית בפיגוע אווירי, אולם לא הצליחו לגלות את התוכנית, ונאלצו לשחרר אותו.
 

רוצים לדבר על זה?

האם אפשר היה למנוע את האסון? האם שירותי הביטחון הישראלים היו מתייחסים ברצינות למידע שכזה? הגולשים בפורום אקטואליה בנענע רוצים לשמוע מה דעתכם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by