בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ארגנטינה: הושבעה הממשלה החדשה  
 
 
חדשות נענע 

בעוד ההפגנות בבואנוס איירוס הולכות ושוככות, מסתמן אדוארדו דואלדה בעל ההשקפות הסוציאליסטיות כנשיא שישרוד יותר זמן מקודמיו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נשיאה החדש של ארגנטינה, אדוארדו דואלדה, אשר הושבע רק אתמול, השביע הערב (חמישי) את ממשלת האחדות הלאומית החדשה שהקים בניסיון לחלץ את המדינה מן המשבר הכלכלי והפוליטי שאליו נקלעה.

הממשלה החדשה אמורה להודיע מחר על תוכניתה הכלכלית החדשה. ההערכה היא כי דואלדה יחליט על פיחות בשער הפזו, אשר הוצמד לשער הדולר האמריקני ב-10 השנים האחרונות.

 
שר הכלכלה החדש הוא חורחה ראמס לניקוב, חבר המפלגה השמאלנית - הפרוניסטית - שאליה שייך הנשיא. מושל בואנוס איירס, קארלוס רוקאוף, מועמד לתפקיד שר החוץ בממשלה החדשה.

עם זאת, מספר חברים במפלגה הפרוניסטית סירבו לתפקידים שהציע להם דואלדה, בגלל "המחסור בתכונות דמוקרטיות הדרוש לשליט", שהנשיא החדש, לדבריהם, סובל ממנו.

דואלדה, שהפסיד במירוץ לנשיאות לפני שנתיים, זכה בתואר לאחר שמהומות אזרחי ארגנטינה הביאו להתפטרותו של הנשיא הנבחר, פרננדו דה-לה-רואה. לטענתו, למשבר הכלכלי אחראית אפליה חברתית שנמשכה דור, הורידה שני מליון ארגנטינאים אל מתחת לקו העוני, חיסלה את מעמד-הביניים והביאה לפשיטת רגל של התעשייה".

בתוך כך ממשיכות ההפגנות ברחובות ארגנטינה, אם כי בהיקפים מצומצמים יותר משהיו בימים האחרונים. בנייני הממשל עדיין נמצאים תחת אבטחה צבאית כבדה. לפי ההערכות, הציבור בארגנטינה מצפה לראות את מעשיו של הנשיא החדש.
 

רוצים לדבר על זה?

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by