בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ח"כ פרץ: מעולם לא קיבלתי את התואר 

ח"כ פרץ: מעולם לא קיבלתי את התואר

 
 
חדשות נענע 

ח"כ פרץ חשוד בקניית תואר מזוייף; יו"ר סיעת ש"ס נחקר במשטרה בחשד לרכישת תארים מזוייפים מאוניברסיטת ברלינגטון האמריקנית ומאוני' לטביה; לאחרונה נחקרו בפרשת התארים אישי ציבור וקצינים רבים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יושב ראש סיעת ש"ס, ח"כ יאיר פרץ, נחקר היום (חמישי) במפלג ההונאות של המשטרה בחשד כי רכש תואר אקדמי מזוייף מאוניברסיטת ברלינגטון האמריקנית וכן מאוניברסטית לטביה.
 
המשטרה חושדת כי פרץ קיבל תואר בחינוך למרות שלא הגיש את עבודותיו כנדרש. פרץ מודה כי למד באוניברסיטה הזאת אולם הוא אומר כי מעולם לא קיבל תעודה.

עם זאת, במשטרה מציינים כי היות ופרץ משמש כחבר כנסת הוא אינו זכאי לתוספות שכר בגין התואר האקדמאי - תוספת שבגינה אחרים ביקשו לעצמם תארים מזוייפים.
 

המשטרה: להעמיד לדין את מזכ"ל הסתדרות המורים וסגנו

בתוך כך, המשטרה ממליצה היום להעמיד לדין את מזכ``ל הסתדרות המורים, אברהם בן שבת, ואת סגנו, אורי גרומן, שנחקרו לאחרונה בחשד כי קיבלו תארים אקדמיים במרמה משלוחת אוניברסיטת לטביה בישראל, וכן קיבלו כספים רבים ממשרדי האוצר והחינוך.

בפרשה נחקרים ככל הנראה אישי ציבור נוספים ואף קציני משטרה וצבא החשודים כי רכשו שלא כחוק תארים אקדמיים ממוסדות זרים, זאת רק כדי להנות מתוספות למשכורתם.
 
 

רוצים לדבר על זה?

כנסו לפורום אקטואליה בנענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by