בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שרון: הרשות היא חלק מקשר טרור עולמי 
 
 
חדשות נענע 

ערפאת ממשיך לשקר, כמו כל שקרן", אמר רה"מ, "הוא משקיע עשרות מיליוני דולרים בטילים, מקלעים ומוקשים, במקום לדאוג לרווחת בני עמו"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
במסיבת העיתונאים שנערכה לפנות ערב (ראשון) בנמל אילת לאחר ביקורם של רה``מ, הרמטכ``ל ושר הביטחון בספינה קארין A שבה הוברחו כלי נשק ושנתפסה בליל חמישי כינה שרון את ראש הרשות הפלסטינית `שקרן שנתפס`.

"כמו כל שקרן שנתפס, כמו כל מי שמזימותיו נחשפו כבל עם ועולם בוחר גם ערפאת להמשיך ולשקר", אמר שרון. "הוא בוחר להמשיך ולנסות להטעות את העולם לחתום על הסכמים ולהפר אותם. הוא בוחר להמשיך ולנסות למכור הבטחות של שלום עטופות בכלי המוות הפרושים מאחורינו".
 
קארין A. הרשות מכוונת לטרור (דו``צ)
 קארין A. הרשות מכוונת לטרור (דו``צ)   
שרון הוסיף: "כשערפאת אמר פני לשלום הוא שלח את האחראי לרכש הצבאי ברשות הפלסטינית לקנות אמצעי לחימה באיראן. כשהכריז על הפסקת אש הוא שלח את מפקד המשטרה הימית שלו לרכוש ספינה בלבנון. כשערפאת הודיע כי יקבל את יוזמת ההודנא, הוא כבר עקב אחר מסעה של ספינת הנשק".

לדברי שרון, אופי כלי הנשק ואמצעי הלחימה שנחשפו על סיפון הספינה מוכיחים פעם נוספת כי הרשות הפלסטינית מכוונת את כל מאמציה לטרור, כדבריו.

"בל נטעה", הוסיף שרון, "זו הבחירה של העומד בראש הרשות הפלסטינית. ערפאת בוחר לקנות קטיושות ארוכות טווח במקום להקנות חינוך לילדים. ערפאת בוחר לרכוש מרגמות במקום להשקיע את הכסף ביצירת מקומות עבודה. ערפאת בוחר להשקיע עשרות מיליוני דולרם בקליעים ומוקשים במקום להשקיע אותם ברווחת בני עמו".

לסיכום אמר ראש הממשלה כי: "מדינת ישראל רוצה שלום, ותמשיך לעשות ככל שביכולתה להגיע לשלום אמת לדורות הבאים. למרגלות אוניות הטרור מושיטה ישראל את ידה לשלום לעם הפלסטיני. אולם אל יטעה איש, חתירתנו לשלום לא מקהה את ערנותנו, שאיפתנו לשקט ולשלווה, לא מרפה את דריכותנו. תפיסת ספינת המלחמה מלאת כלי המוות מוכיחה פעם נוספת עד כמה אנו חייבים להיות חדים וזהירים בכל מה שאנו עושים".

בתשובה לשאלת הכתבים ענה שרון כי ערפאת נוהג כאויב לכל דבר. "ערפאת", אמר שרון "בהתנהגותו הפך עצמו לבלתי רלוונטי ולאויב מר של ישראל".
 

בן אליעזר: ישראל לא תגביל עצמה בלחימה בטרור; מופז: הקשר של הרשות לספינה הוא ברור

שר הביטחון, בנימין בן-אליעזר, אמר במסיבת העיתונאים הערב בנמל אילת כי תוכנית הברחת הספינה לשטחי הרשות היא הניסיון המשמעותי ביותר עד כה להפוך את השטחים ללבנון.

"ישראל לא תגביל עצמה בלחימה נגד הטרור", אמר שר הביטחון, "לא מים טריטוריאלים, לא מרחב אווירי ולא גבול יבשתי יעצרו אותנו".

הרמטכ``ל שאול מופז אמר במסיבת העיתונאים כי הקשר של הרשות הפלסטינית לספינה קארין איי שנתפסה בליל חמישי כשהיא נושאת כלי נשק שיועדו להגיע לרשות הפלסטינית הוא חד משמעי.

לדברי מופז, לא נדרשות עוד הוכחות, וניתן לומר באופן פסקני שאמצעי הלחימה הללו "נועדו להקיז את דמנו וליצור עליית מדרגה משמעותית בטרור כנגד אזרחי ישראל וחיילי צה``ל", כדבריו.

לשאלות הכתבים השיב הרמטכ``ל כי הפרטים שנחשפו עד כה בפרשת הספינה מוכיחים כי אמצעי הלחימה הללו נועדו להגיע לתוך תחומי הרשות הפלסטינית.
 
 

רוצים לדבר על זה?

היכנסו עכשיו לפורום צבא וביטחון בנענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by