בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יוסי בנאי: להשהות מתן זכות בחירה לעולים 
 
 
חדשות נענע 

בראיון לקובי מידן קרא בנאי לחכות חמש שנים מיום עלייתם של עולים לארץ ולאפשר להם ללמוד את השפה בטרם יורשו להצביע; ח"כ יורי שטרן: הביקורת נובעת מבחירת העולים בימין

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יוסי בנאי הביע את דעתו כי אין לאפשר לעולים חדשים להצביע בבחירות מיד עם הגיעם ארצה ויש לחכות ארבע-חמש שנים "עד שילמדו את השפה", כדבריו.

את הדברים אמר בנאי בתכנית "פגישה לילית" אצל קובי מידן, שתשודר הערב (שני) בערוץ השני.
 
"כשהרוסים הגיעו – נתנו להם מייד לבחור. זה לא צריך להיות כך, צריך לחכות ארבע-חמש שנים, שיכירו את השפה, שילמדו איך כותבים בחירות, בכ` או בח`", אמר בנאי.

בנאי הוסיף ואמר "לא אמרתי שלא יצביעו אחרי ארבע חמש שנים. בארצות הברית זה כך, והיא דמוקרטיה לכל הדעות. אבל צריך חוק. בן אדם מגיע ויורד מהאונייה ונאמר שאחרי יומיים יש בחירות. .. עכשיו הוא יודע מה המפלגות"?, דברי בנאי.


השר נתן שרנסקי אמר בתגובה כי אמירתו של בנאי מיותרת ומקוממת: "אם עולה חדש יכול להילחם למען מדינת ישראל ולעתים גם להיהרג למענה חודשים ספורים לאחר עלייתו, הרי שמן הראוי שיוכל גם לבחור ולהשתתף בתהליכים הדמוקרטיים המעצבים את עתידו, גם אם עלה ארצה זמן קצר קודם לכן", כדבריו.

ח"כ יורי שטרן, יו"ר סיעת ישראל ביתנו האיחוד הלאומי, אמר בתגובה כי הוא זוכר בוודאות שכאשר בחרו העולים במפלגות השמאל, לא קמה בימין צעקה דומה באשר להשתתפותם בבחירות.
 

רוצים לדבר על זה?

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by