בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מוסי רז: יש לשקול לאשר שימוש בסמים קלים 
 
 
חדשות  נענע

בדיון בוועדה לנגע הסמים בכנסת הציע חבר הכנסת לשקול אימוץ מדיניות דומה לזו של הולנד ובלגיה; רז מתח ביקורת על נציגת משרד החינוך בדיון; לפי נתוני המשטרה, ילדים בני 10-13 כבר מעשנים מריחואנה

 
 
 
 
 
 
 
 
 


ח"כ מוסי רז ממרצ הציע היום (שלישי) בדיון בוועדה לנגע הסמים בכנסת לשקול אפשרות של אימוץ מדיניות בנושא סמים קלים, הדומה להולנד ובלגיה.
 

ח"כ רז נזהר שלא לתמוך בשלב ראשון בלגליזציה של המריחואנ, אך ביקש בדיון לשקול מחדש את המדיניות הקיימת. זאת בין היתר בעקבות העובדה שמספר הנערים המעשנים מריחואנה עולה בהתמדה בשנים האחרונות.

"מריחואנה פוגעת בזיכרון וביכולת המינית. את הפגיעה בנערים הללו לא רואים מבחוץ, אבל יש כאן פגיעה פיזית ונפשית", אמרה נציגת משרד החינוך בדיון, אורית לקט.

רז מתח ביקורת על דבריה ואמר כי היום ילדים לא מבחינים בין מריחואנה לאקסטזי, כי הם רואים את זה אצל אותו הדילר. "כשהם יקנו מריחואנה בבית מרקחת, תהיה הבחנה בין השניים", טען.

על פי נתוני המשטרה, חלה עלייה במספר התיקים שנפתחו לנוער בעשרת החודשים הראשונים של שנת 2001 בכל העבירות של שימוש, סחר והחזקה בסמים.

הסם הנפוץ ביותר הוא מריחואנה, ולצידו התרחב מאוד השימוש באקסטזי במחצית השנייה של שנות ה-90.

לפי פרשנות המשטרה, כיום יש לגיטימציה לסמים, ויש ירידה בגיל המשתמשים. למשטרה ידוע על ילדים בגילאי 10-13 שכבר עשו שימוש בסמים.
 

רוצים לדבר על זה?

היכנסו לפורום סמים קלים בנענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by