בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ח"כ ביבי: עלייה באחוז הגירושין במגזר הדתי בשל שידורי הפורנו 
 
 
חדשות  נענע

כך טוען חבר הכנסת בדיון בהצעת החוק שלו ושל ח"כ יצחק ועקנין מסיעת ש"ס, לאסור לחלוטין לשדר פורנו בכבלים ובלווין; עו"ד ממועצת הכבלים: איסור מוחלט יוביל אנשים לחומרים גרועים בהרבה באמצעות הווידיאו והאינטרנט

 
 
 
 
 
 
 
 
 

ח"כ יגאל ביבי מסיעת המפד"ל טען היום (שלישי) בדיון בוועדת החינוך והתרבות כי בשל שידורי הפורנו בכבלים ובלווין עלה אחוז הגירושין במגזר הדת.
 

הדיון עסק בהצעת החוק של ביבי ושל ח"כ יצחק ועקנין מסיעת ש"ס, לאסור לחלוטין לשדר פורנו בכבלים ובלווין.

בהצעת החוק של חברי הכנסת ביבי וועקנין נקבע כי ייאסר לחלוטין שידור פורנו בכבלים ובלווין. לטענתם, הכבלים והלווין לא עמדו בסיכומים איתם, לפיהם שידורי הפורנו יירכשו על ידי הצופים רק בשיטה של תשלום בעבור כל צפייה.

"הפורנוגרפיה הורסת חברות ומשפחות. הנגע הגיע גם לחברה הדתית. אחוז הגירושין עלה, קיבלתי בנושא פניות רבות מרבנים, וארגונים מכל הקצוות צועקים אלי `הצילו` ", אמר ביבי. ח"כ זבולון אורלב, טען כי כבר הוכח הקשר בין שידורים פורנוגרפיים לבין אלימות כלפי ילדים.

עו"ד דורית ענבר, ממועצת הכבלים והלווין, הגיבה לטענות בוועדה, באומרה שאיסור מוחלט על צפייה בפורנו יוביל לנזק גדול עוד יותר. לדבריה, יש צורך להעמיד את הנושא בפרופורציה משום שאיסור מוחלט יוביל אנשים לחומרים גרועים בהרבה באמצעות הווידיאו והאינטרנט.
 

רוצים לדבר על זה?


היכנסו לפורום טלוויזיה בנענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by