בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הערוץ השלישי פרסם את לוח המשדרים 

הערוץ השלישי פרסם את לוח המשדרים

 
 
חדשות  נענע

בין היתר מתכוונים בחברה לנצל את היתרון כזכיינית יחידה מול ערוץ 2 בו פועלות 3 זכייניות; המהדורה תשודר בשעה שבע בערב בהגשת יעקוב איילון; מנכ"ל הקבוצה: המטרה- להפוך את ערוץ 10 לערוץ הטלוויזיה המוביל בישראל

 
 
 
 
 
 
 
 
 

קבוצת ישראל 10 הציגה היום (שלישי) את לוח השידורים שלה החל מה-28 בינואר עד לתחילת חודש מאי.
 

בחברה מקווים לשנות את הרגלי הצפייה בין היתר באמצעות שיבוץ המהדורה המרכזית של החדשות בשעה מוקדמת יחסית ב- 19:00 שתוגש על-ידי יעקב איילון. גם את מהדורות החדשות הקצרה ב- 22:00 יגיש איילון. בין היתר מתכוונים בחברה לנצל את היתרון כזכיינית יחידה מול ערוץ 2 בו פועלות 3 זכייניות.

מנכ"ל הקבוצה יוהנה פרנר אמרה היום כי מטרתה להפוך את ערוץ 10 לערוץ הטלוויזיה המוביל בישראל בעזרת שינוי הרגלי הצפייה הקיימים. לשם כך משקיעה ישראל 10 לדבריה כ- 85 מיליון שקלים ברבעון הראשון, רובם עבור הפקות ישראליות.

תוכנית התעודה של ז`וז`ו אבוטבול, תוכנית האירוח המוסיקלית של השחקן סשה דמידוב והמגזין בערבית בהגשתו של עפיף שליוט, אמורים לטענת ראשי הערוץ החדש לתת ביטוי לקהלים חדשים שלא מוצאים את מקומם בערוץ 2.

בעקבות דרישת מועצת הרשות השנייה נדחה שידורה (בשידור חוזר) של הטלנובלה "לגעת באושר" ואף בוטל שידור שעשועון הטריוויה "ג`פרדי" ביום ראשון.
 

רוצים לדבר על זה?


היכנסו לפורום טלוויזיה בנענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by