בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
וירוס חדש תוקף סרטוני פלאש 
 
 
עידו קינן, חדשות נענ

הוירוס לא גורם נזק, אבל זה רק עניין של זמן עד שתפותח גרסה אלימה; הסוף להעברת הסרטונים באימייל?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שום דבר, מסתבר, אינו קדוש בעיני יוצרי הווירוסים. לאחר שזיהמו, בין השאר, את קבצי ה-exe וה-VBS, הם שמים את ידיהם על סרטוני הפלאש שאנחנו כל כך אוהבים, באמצעות וירוס חדש, SWF/LFM-926 שמו.

הווירוס תוקף קבצי סרטים מסוג פלאש (בסיומת .swf), מפיץ עצמו לקבצי פלאש אחרים ולא גורם כל נזק, נכון לעכשיו. כמו כן, הוא מופץ רק עם הורדת קבצי פלאש למחשב, ולא בזמן צפייה בסרטוני פלאש באתרי אינטרנט.
 
מחבר הווירוס דיווח עליו באימייל ליצרנית האנטי-וירוס סופוס, אשר ניתחה אותו בשיתוף עם מספר חברות נוספות בתחום. דבר זה, בצירוף העובדה שהווירוס לא גורם כל נזק, מעידים כי מחבר הווירוס יצר אותו כדי להוכיח שניתן לעשות כן, או כמו שאתר הרג`יסטר, שדיווח על הווירוס, מכנה זאת: "proof of concept virus".

וובמאסטרים המעוניינים לחסום את הכניסה של הווירוס למערכות האימייל של הארגונים, יכולים לחסום בכניסה אימיילים להם מצורפים קבצי swf. בשורות רעות לכל מעריצי joe cartoon, אטום-פילמז ודומיהם, שיאלצו מעתה להעביר ביניהם לינקים לסרטונים, במקום הדבר האמיתי.

 
 

תיאור הפעולה

עם הפעלת קובץ נגוע, מופיעה ההודעה "Loading.Flash.Movie". לאחר מכן, מריץ הווירוס, באמצעות דוס, סקריפט שיוצר קובץ בשם v.com. הקובץ מופעל ומדביק בווירוס את הכל קבצי ה-swf באותה ספריה.
 

רוצים לדבר על זה?

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by