בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נפילה ארצית בקווי ה-ADSL של בזק 
 
 
עידו קינן, חדשות נענ

כל קווי ה-ADSL בארץ לא פעילים משעות הצהריים; בזק: פועלים לתיקון התקלה בהקדם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
קווי ה-ADSL של בזק בכל רחבי הארץ נפלו בצהריים (רביעי) עקב תקלה שאירעה באחד ממתקני החברה, ואינם פעילים מזה מספר שעות - כך דווח בקול ישראל.

מבזק נמסר בתגובה, כי החברה פועלת לתקן את התקלה בהקדם האפשרי.
 
בזק היא היחידה שמספקת קווי ADSL בארץ, תחת המותג WOW, אם כי את חבילת ההתחברות ניתן לרכוש ממספר ספקי אינטרנט. נפילת שירות ארצית, מלבד הנזק הכספי והתדמיתי, מעלה את התהייה, אם בזק התכוננה כראוי לאפשרות של תקלה כזאת, או שהיא בלתי נמנעת בתנאי מזג אוויר קיצוניים.

לפי הודעה של בזק, שפורסמה החודש באתר החברה, הוגברה ההיערכות בעקבות התרעות השירות המטאורולוגי. "בשנים האחרונות יצרה בזק מנגנון המבוסס על ניסיון העבר, שמטרתו לשמור על כל מתקני החברה מפני פגיעות העלולות לגרום להפסקת שירותי התקשורת בזמן גשמים וסופות", נכתב בהודעה. "אנו מחוייבים להמשיך לספק שירותי תקשורת איכותיים גם בזמן של מזג אוויר סוער, ולעשות מאמצים מיוחדים כדי לטפל במהירות וביעילות בתיקון תקלות הנובעות מפגעי הטבע", מסר מנכ"ל בזק, אילן בירן, באותה הודעה.

מדוברות בזק נמסר היום: "עקב תקלה במערכת אספקת החשמל באחד ממתקני בזק, קיימת הפסקת שירות ללקוחות ADSL בכל הארץ. בזק מתנצלת בפני לקוחותיה על ההפסקה בשירות ועושה כל מאמץ להחזיר את השירות בהקדם לתקנו".

בחודש נובמבר פורסמה בנענע כתבה, בה התלוננו גולשים רבים על איכות שירות WOW. בזק הגיבה בהתנצלות, הסבירה שהאיטיות והניתוקים נובעים ממספר גדול של משתמשים, וסירבה להתחייב לפצות את הלקוחות.

פנינו היום לבזק, ושאלנו לגבי הפיצוי ללקוחות שנפגעו מהפסקת השירות, כלומר, כלל משתמשי ה-ADSL בארץ. טרם נמסרה תגובה.
 
 

רוצים לדבר על זה?

כנסו לפורום אינטרנט מהיר בנענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by