בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ההכרזה על טכנולוגיית דחיסת קבצים חדשה מעוררת ספקות 

ההכרזה על טכנולוגיית דחיסת קבצים חדשה מעוררת ספקות

 
 
חדשות נענע 

מפתחת הטכנולוגיה, ZeoSync: תתאפשר דחיסה ביחס של מאות-לאחד; מומחה הצפנה: אין סיכוי; הקרב על השרינקג' נמשך

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת המחקר ZeoSync טוענת שפיתחה טכנולוגיית דחיסה, המאפשרת לדחוס קבצים ביחס של מאות-לאחד ללא איבוד מידע, אולם טרם הציגה הוכחות לטענתה.
 
כיום קיים יחס דחיסה של כעשר-לאחד, המתבסס על הסרה של רצפי מידע שחוזרים על עצמם, כמו תו מוזיקלי ארוך, או רקע אחיד בתמונה. טכנולוגיית הדחיסה של ZeoSync, ששמה TunerAccelerator, פותחה בשיתוף מתמטיקאים, בין השאר מאוניברסיטאות הרווארד וסטנפורד, והיא צפויה להיות מוכנה בשנה הבאה.

דחיסה כזו, אם תצליח, תאפשר לאחסן מידע בפחות זיכרון, מה שעשוי להקטין את ההוצאות על רכישת זיכרון. כמו כן, תתאפשר העברת תוכן עשיר וכבד, כמו סרטונים, על גבי פס-צר, ותחסוך למשתמשים ביתיים זמן חיבור והוצאות גדולות על חיבור לפס רחב.

דיוויד היל, אנליסט אחסון מידע מקבוצת אברדין, שתודרך לפני ההודעה, אמר שזו עשויה להיות הונאה או בסיס לפרס נובל, אך הוא אינו יודע איזו מהאפשרויות נכונה בשלב זה. לדבריו, מבחינה תאורטית הדחיסה אפשרית, אולם רחוקה שנים רבות מהוכחה חד-משמעית.

"הסיכוי לנכונות טענות בנוגע לדחיסה, תמיד זהה ליחס הדחיסה עצמו", אמר לרג`יסטר הקריפטוגרף ברוס שנאייר (Schneier), שהגדיר את טענת החברה כרפואת אלילים.
 

רוצים לדבר על זה

היכנסו לפורום תוכנות בנענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by