בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שבעה הרוגים בהתרסקות מטוס צבא אמריקני בפקיסטאן 
 
 
חדשות נענע 

עדי ראייה דיווחו כי המטוס עלה באש זמן קצר לפני שהתרסק, בעת שקרב לנחיתה. בצבא ארה"ב מעריכים כי אין מדובר בתוצאה של ירי נגד מטוסים; בניגוד למה שנאמר, מקור אפגני מוסר כי רק שר אחד בטליבאן הסגיר עצמו לכוחות האפגניים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מטוס תובלה של הצבא האמריקני התרסק אתמול (רביעי) בפקיסטאן, ושבעה נחתים אמריקנים שהיו על סיפונו נהרגו - כך אישרו הלילה גורמי צבא בארצות הברית.
 
המטוס היה בדרכו מג`אקובאבאד לפעילות מבצעית, והתרסק על ההרים סמוך דרומית-מערבית לעיר קוויטה, שעה שניסה לנחות בשדה התעופה שאמסי. עדי ראייה דיווחו כי קודם להתרסקות נראה המטוס עולה באש, ובצבא ארה"ב הדגישו הבוקר כי אין סימנים לכך שהוא נפגע מאש נגד מטוסים.

דובר הבית הלבן, ארי פליישר, אמר אמש כי הנשיא בוש עודכן בפרטי ההתרסקות, וכי משרד ההגנה האמריקני חוקר את נסיבותיה.

המטוס,"הרקולס" מדגם KC-130, נמצא בשימוש חיל הנחתים, ולרוב מונה צוות של שישה אנשים: שני טייסים, נווט, מהנדס טיסה, מכונאי וטען. שוויו מסתכם ב-37 מיליוני דולרים.
 

מקור אפגני: רק שר אחד הסגיר עצמו לידינו

בתוך כך, מקור אפגני, שטען כי שלושה שרי טליבאן בכירים הסגירו את עצמם לידי הכוחות האפגניים, שינה היום את גרסתו. לטענתו, רק שר אחד הסגיר עצמו הוא הועבר לפקיסטאן. זהותם של שני השרים האחרים התבררה כשגויה.

אותו מקור אמר אתמול כי שר ההגנה לשעבר, המולה אובאי דולה, שר המשפטים, המולא טורבאי, ושר התעשייה והמכרות, המולה סעאדודין הסגירו עצמם לידי הכוחות בקנדהאר.

דובר מטעם מושל המחוז אמר כי "שרי טליבאן ובכירים בארגון באים בזה אחר זה ומצטרפים אלינו", כדבריו.
 
 

רוצים לדבר על זה?

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by