בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ההחלטה בעניינו של דרעי נדחתה בשבוע  

ההחלטה בעניינו של דרעי נדחתה בשבוע

 
 
חדשות נענע 

יו"ר ש"ס לשעבר מבקש הפחתת מחצית מעונשו, בהתאם לחוק המכונה "חוק דרעי"; הפרקליטות מתנגדת, בטענה שהתנהגותו אינה טובה דיה, ובטענה כי הציבור יאבד אמונו במערכת המשפט. מקורבי דרעי: הוא לא מאמין שבקשתו תתקבל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ועדת השחרורים שליד שירות בתי-הסוהר החליטה הבוקר לדחות בשבוע את ההחלטה בעניינו של יו"ר ש"ס לשעבר, אריה דרעי, משום שדרעי ביקש להגיס סיכומים בכתב.

דרעי מבקש מן הוועדה לנכות מחצית מתקופת מאסרו ולשחררו מהכלא כבר ביום חמישי הבא. וזאת על פי
"חוק דרעי", המאפשר שחרור אחרי מחצית תקופת המאסר, ולא אחרי שני-שליש התקופה, כפי שהיה נהוג בעבר - וכפי הנהוג עתה, לאחר ביטול "חוק דרעי".
 
דרעי לא השתמש בשירותי עורך דין, אלא ייצג את עצמו בדיון, וטען כי שמר על התנהגות נאותה, ולפיכך אין סיבה שלא לנכות מחצית מעונשו.

מנגד, התנגדה הפרקליטות לשחרור המוקדם, בטענה שהתנהגותו של דרעי אינה טובה עד כדי שתקנה לו את הזכות לשחרור מוקדם . היועץ המשפטי לממשלה, אליקים רובינשטיין, הוסיף עוד כי שחרור מוקדם "יהווה פגיעה באמון הציבור בחוק", וכי אינו מתנגד לשחרורו של דרעי לאחר שני שלישים מתקופת מאסרו, בעוד כחצי שנה.

מקורבי דרעי אומרים הבוקר, כי הוא מעריך שבקשתו תידחה, לאור התנגדות פרקליטות המדינה.
 

רוצים לדבר על זה?

האם הפרקליטות מתנכלת לדרעי, או שהתנהגותו באמת אינה כה טובה? האם יש לאפשר לו לנצל את "חוק דרעי", הגם שהחוק נתפר למידותיו בידי חבריו בכנסת? היכנסו לפורום אקטואליה בנענע, וחוו דיעה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by