בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שרון לא הצליח להשיג את תמיכת יו"ר ועדת הכספים בתקציב 
 
 
חדשות  נענע

שרון ושלום צפויים להגיש את התקציב השבוע; זאת בעקבות השגת תמיכת מפלגת העבודה בהחלטת שרון שלא לבטל את חוקי הנגב; על מנת להשיג את הקיצוץ הדרוש שוקלים באוצר להפחית את ההטבות לתושבי הגליל ויש"ע יופחתו; הסתיימה ללא תוצאות פגישתו של שרון עם יו"ר ועדת הכספים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה, אריאל שרון, נפגש אחר הצהריים (ראשון) עם יושב ראש ועדת הכספים, חבר הכנסת יעקב ליצמן מסיעת יהדות התורה, בניסיון לשכנע אותו לתמוך בתקציב, אולם ללא הצלחה.

בעקבות כישלון הפגישה אמר ליצמן כי ככל הנראה לא יאושר תקציב הכנסת במועדו.

מוקדם יותר הסתיימה ללא תוצאות פגישתם של ראש הממשלה, אריאל שרון, עם יושב ראש ש"ס, השר אלי ישי, לאחר שלא הגיעו להסכמה בנוגע לחוק משפחות ברוכות ילדים ובנוגע לקיצוץ במשרדי הרווחה והבריאות.

בעקבות כך הודיעה ש"ס כי לא תתמוך בתקציב המדינה שצפוי להגיע לשולחן הכנסת כבר בשבוע הקרוב.
 
ביום שישי הצליח שרון להשיג את תמיכת העבודה לתקציב. בתמורה לתמיכת ה`עבודה` הסכים שרון שלא לבטל את חוקי הנגב, אלא רק להפחית במעט את ההוצאות הכרוכות בהן.

בעקבות ההסכמות שהושגו באשר לחוק הנגב מסתמן כי סיעת העבודה תתמוך בהצעת התקציב לשנת 2002. הסיעה צפוייה להתכנס ביום שני כדי להכריע על אופן הצבעתה.

"למרות פגיעה במגזרים אחרים במשק תיאלץ הסיעה להצביע בעד, מתוך אחריות לאומית ובניסיון למנוע סחטנות נוספת מצד הסיעות החרדיות", אמר יו"ר הסיעה, ח"כ אפי אושעיה.
 

ראש מטה המאבק: הרשויות המקומיות יקבלו את הפשרה המוצעת


ראש מטה המאבק, ראש עיריית באר שבע, יעקוב טרנר, אמר כי ראשי כל הרשויות המקומיות הגיעו להסכמה כללית לקבל את הפשרה המוצעת. אנשי הדרום רואים בה סיום למאבקם הממושך. היום צפויים ראשי הרשויות להיפגש על מנת לדון בפרטי ההצעה ולאשר סופית את הסכמתם.

נציגי סיעת העבודה הציעו להוריד את גובה הזיכוי במס גם בהתנחלויות, ורה``מ הבטיח לבדוק אפשרות זו. בעקבות החשש שהקיצוץ בתקציב יהיה נמוך מהמתוכנן בשל חוקי הנגב, מבקש כעת האוצר לגייס את הכסף מההטבות שניתנות לתושבי יש"ע וכן לתושבי הגליל.
 
 

לפיד: שרון נכנע ללובי הנגב ועכשיו גם לחרדים


יו``ר שינוי, ח``כ יוסף לפיד, תקף בסוף השבוע את שרון ואמר כי הוא נכנע ללובי של הנגב והוא כעת בדרכו להיכנע ללחץ החרדים בנושא משפחות ברוכות ילדים וכן לכל מי שמאיים על הקואליציה שלו.

ח``כ לפיד הוסיף כי שינוי תצביע נגד הצעת הממשלה בעניין התקציב שלהגדרתו `חולבת` את הציבור התורם הכי הרבה למדינה.
 

רוצים לדבר על זה?היכנסו לפורום אבטלה בנענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by