בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
'בשיחות לא רשמיות בארה"ב כולם משוכנעים שערפאת קשור לספינת הנשק' 

'בשיחות לא רשמיות בארה"ב כולם משוכנעים שערפאת קשור לספינת הנשק'

 
 
חדשות  נענע

כך אומר שגריר ישראל בארה"ב הבוקר; בינתיים נמנעת ארה"ב מלקשור רשמית את ערפאת לאוניית הנשק; מסרים חמורים בעניין ספינת השנק הועברו מהממשל האמרינקי לרשות; בוש: הנשק יועד לקדם את הטרור, האחראים יועמדו לדין

 
 
 
 
 
 
 
 
 


שגריר ישראל בוושינגטון, דוד עברי, אומר הבוקר (שישי) כי כי בשיחות לא רשמיות אומרים בכירים בבית הלבן כי יש בידיהם מידע שקושר את ערפאת לספינת הנשק `קארין A`. עם זאת, בארצות הברית נמנעים עד כה רשמית מלקשור באופן רשמי את יושב ראש הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת לספינת הנשק, קארין איי, שתפסה ישראל.
 

מזכיר המדינה של ארצות הברית, קולין פאוול, אף ציין אתמול כי אין כל מידע שקושר את ערפאת לספינה. יחד עם זאת אמר פאוול כי העדויות שהציגה ישראל עד כה חמורות מאוד, וכי העולם ממתין להסבריו של ערפאת על מעורבות הפלסטינים בהברחת הנשק. מסרים חריפים מסוג זה הועברו לרשות הפלסטינית במספר צינורות מהממשל האמריקני.

בראיון לגלי צה"ל אמר השגריר עברי: "נכון שהם לא הכירו בהתחלה בכך שהרשות עצמה מעורבת ואתמול שוכנעו ואומרים כי ברשות ובפת"ח מעורבים מנהיגים בכירים, עדיין יש כאלה שטוענים כי אין הוכחות חד משמעויות לגבי מעורבותו האישית לערפאת. אבל כשאתה מדבר לא פורמלית כולם משוכנעים שערפאת קשור בכך".

נשיא ארצות הברית, ג`ורג` בוש, העריך אמש (חמישי) כי כלי הנשק שנמצאו על הספינה קארין A נועדו לקדם את הטרור ולפגוע בתהליך השלום. בשיחה עם כתבים בבית הלבן אמר בוש כי הוא עדיין זקוק להוכחה ודאית בנוגע האחראים לניסיון הברחת הנשק. "כשתתפרסם הוכחה כזו, האחראים יועמדו לדין", הדגיש בוש.

בישראל מקבלים בסיפוק את העובדה שארה"ב השתכנעה כי הפלסטינים עמדו מאחורי אנית הנשק. מקורות מדיניים בירושלים אומרים כי יש סימנים שגם כמה ממדינות אירופה עשויות להגיע למסקנה דומה.
 

רוצים לדבר על זה?


היכנסו לפורום אקטואליה בנענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by