בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נשיא ארגנטינה קורא לאחדות לאומית 
 
 
חדשות נענע 

דוהלדה הוסיף כי יש לשתף פעולה כדי לסיים את המשבר; נשיא הבנק המרכזי בברזיל מגיע לבואנוס איירס; הפזו רשם אתמול יציבות יחסית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
נשיא ארגנטינה, אדוארדו דוהלדה קרא אתמול (שני) לאחדות לאומית, שותפות עם מדינות שכנות ושיתוף פעולה עם ארגונים כלכליים בינלאומיים, כדי להעלות את ארגנטינה על מסלול כלכלי חדש.
 
דוהלדה הוסיף כי "מעגל של אשליות ארגנטיניות מסוכנות הגיע לקיצו". לדברי הנשיא הגיע הזמן כי "מנהיגים פוליטים, עסקים וארגוני עובדים ישקמו את האומה שנהרסה בשל שחיתות".

היום יבקר בארגנטינה נשיא הבנק המרכזי בברזיל, ארמיני פראג`ה, שהדריך, בשנת 1999, את ברזיל ליציאה מן הפיחות הגדול. פראג`ה ינסה לסייע לארגנטינה לצאת מן המשבר הכלכלי.

המטבע הארגנטיני רשם אתמול יציבות לאחר שבפתיחת שוק המסחר ירד הפזו ב- 41 אחוזים. הדבר קרה ביום הראשון למסחר העצמאי במטבע, לאחר שדוהלדה הכריז על התנתקות המטבע הארגנטינאי משער הדולר האמריקני.

בשבוע שעבר הקפיאה קרן המטבע הבינלאומית סיוע בסך 1.2 מיליארד דולר לכלכלת ארגנטינה, בעקבות חובותיה ההולכים ותופחים. בעקבות זאת פנתה ממשלת ארגנטינה למספר חברות נפט בבקשה ל"תרומה" בסך 1.2 מיליארד דולר, כחלופה להטלת מסים כבדים על יצוא הנפט. התשלום יסייע לה לגייס מזומנים באופן מיידי, במקום להמתין לתשלומי המיסים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by