בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
האוצר וש"ס ינסו להגיע להסכמה בעניין התקציב 
 
 
חדשות נענע 

טרם הושגה הסכמתם למרות הלחץ הכבד שמפעילים שר האוצר ורה"מ; חוק ההסדרים יוגש לממשלה ביום א'; שלום: מסגרת התקציב תשמר; מס חדש יוטל על עובדים המחזיקים פלאפונים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שר האוצר, סילבן שלום, צפוי להיפגש אחה``צ (חמישי) עם יושב ראש ש``ס, אלי ישי, בניסיון נוסף לקבל את תמיכת הסיעה בתקציב המדינה. מאוחר יותר יצטרף לפגישה גם ראש הממשלה שרון.

כזכור, ש``ס הודיעה כי תתנגד לתקציב המדינה שיוגש בשבוע הבא לכנסת, אם לא תושג הסכמה בעניין גודל הקיצוץ בקיצבאות הילדים והשינויים שיוכנסו לחוק משפחות ברוכות ילדים.
 
אמש שב ונפגש שרון עם יו``ר ש``ס, בניסיון לגבש פשרה בכל האמור בחוק משפחות ברוכות ילדים וקצבאות הילדים. בצאתם מהפגישה אמרו השניים כי טרם הגיעו לכדי הסכמה, אולם הפערים בין הצדדים הצטמצמו.

יצויין, כי לרה"מ יש הרוב הדרוש להעברת חוק התקציב בכנסת, אולם בישיבת סיעת הליכוד אמש הבהיר רה"מ כי לא יניח את תקציב המדינה על שולחן הכנסת עד שישיג את תמיכת המפלגות החרדיות.

"לא אשים את עצמי רק בידי מפלגת העבודה", אמר שרון, "ולא אתן לכך שהמפלגות החרדיות יפרשו מהממשלה".

לדברי שר האוצר שלום למרות הפשרות שהושגו עם תושבי הנגב וההחלטות המסתמנות בעניין חוק משפחות ברוכות ילדים, מסגרת התקציב תישמר בקפדנות, והגרעון יעמוד על 3%.
 

חוק ההסדרים יוגש לממשלה ביום ראשון

חוק ההסדרים המתוקן יובא להצבעה בממשלה ביום ראשון הקרוב. החוק יקבל פטור מהחובה להניחו על שולחן הכנסת כמה ימים לפני ההצבעה עליו בקריאה ראשונה, וזו תתקיים ככל הניראה כבר ביום שני.

במהלך השבוע צפויה וועדת הכנסת לקיים הצבעה על פיזור סעיפי החוק בין וועדות הכנסת השונות. %90 מהסעיפים יועברו לאישורה של וועדת
הכספים.
 
 
בתוך כך, אמש החליט רה``מ שרון להטיל מס חדש על אנשים המקבלים ממקום עבודתם טלפון סלולארי. המס החדש, בסך שלושים שקלים לחודש, אמור לפצות את האוצר על ויתוריו בנושא חוק הנגב וחוק משפחות ברוכות ילדים. המס החדש צפוי להכניס לקופת המדינה כמאתיים מיליון שקלים בשנה.

 

רוצים לדבר על זה?

היכנסו לפורום אקטואליה בנענע, וספרו לנו מה אתם חושבים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by