בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
לראשונה: שידורים חוקיים מהאולימפיאדה באינטרנט 
 
 
חדשות נענע

השידורים הניסיוניים יוגבלו ל-2000 מנויים בשוויץ; נציג הוועד האולימפי: אנחנו חייבים להגן על ההכנסות משידורי טלוויזיה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הוועד האולימפי התיר לראשונה שידורים חיים מהאולימפיאדה ברשת האינטרנט, כך מדווחת סוכנות הידיעות AFP. הטלוויזיה השוויצרית קיבלה אישור לשידור מאולימפיאדת 2002, שתערך בסולט לייק סיטי, בתנאי שהשידור יוגבל לתחומי שוויץ בלבד.
 
השידור, שיבוצע על ידי TSR, ערוץ של השידור הציבורי בשוויץ, מוגדר כניסוי, ועל כן לא תשולם עליו תוספת למחיר השידור הטלוויזיוני. השידור יהיה זמין לאלפיים גולשים של ספק האינטרנט Bluewin שמחוברים בקו דיגיטלי רחב-פס, בבזל, ז`נבה וציריך. איכות השידור תהיה כשל קלטת וידאו (VHS), וחלק מהצופים יוכלו ליהנות מיכולות אינטראקטיביות של הצגת מידע רקע, השוואות בין מתחרים, וצפייה במספר שידורים במקביל.
 
הוועד האולימפי הבהיר, שהוא אישר את השידור בעיקר בשל העובדה, שהוא מוגבל לשוויץ. הוועד מוכר זכויות לשידור האולימפיאדה לתחנות טלוויזיה ברחבי העולם, ושידור אינטרנטי עולמי עלול לפגוע בזכייני השידור ובהכנסות הוועד. "ככל שיותר אנשים יראו את האירוע - ייטב, אבל אנחנו צריכים לשמור על מודל עסקי ריאליסטי, וכיום, המשחקים לא ישרדו ללא ההכנסות ממכירת זכויות השידור", אמר דייויד אייקמן מהוועד האולימפי.
 
 
בדצמבר 2000, קבע הוועד האולימפי כי עד משחקי החורף של 2010, לא יוכלו אתרי אינטרנט לשדר מהאולימפיאדה, איסור שישאר בתוקף כל עוד אין התחייבות של האתר להגביל את השידור למדינה בה נמצא האתר. עם זאת, הוענק אז אישור למספר אתרים שכן התחייבו על ההגבלה, לשדר ממשחקי 2004.
 

רוצים לדבר על זה?

כנסו לפורום תרבות דיגיטלית בנענע.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by