בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ועדת האינטרנט נגד בזק 
 
 
עידו קינן , חדשות נע

יש לכם משהו נגד שירות ה-ADSL של בזק? אתם לא לבד; מסמך שפורסם באתר הכנסת משמיץ את החברה וקורא למשרד התקשורת לפתוח את שוק האינטרנט הישראלי לתחרות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"מונופול ששירותיו לקויים ומחיריו גבוהים שלא לטובת הצרכנים" - כך נכתב על בזק, לא בתלונה של לקוח או בפורום ישאלי בעילום שם, אלא במסמך שפורסם באתר הכנסת לקראת דיון שיערך הערב בוועדת האינטרנט.
 
לפני מספר שבועות, נקבע דיון בנושא "אינטרנט מהיר ומדיניות מחירים" בועדת המשנה לאינטרנט וטכנולוגית המידע. באתר הכנסת פורסם מסמך בשם "שירותי תקשורת אינטרנט בישראל", אשר מפרט רשימת נושאים "שקיימת בהם פגיעה ממשית של המונופול בציבור ללא הודאה, וללא פיצוי, ומן הראוי שיתקיים בהם דיון ציבורי". (המונופול, אף כי אין זה מצוין במפורש במסמך, הוא בזק). את המסמך כתב יועץ התקשורת עידו לוי, שעבד עם יו"ר ועדת האינטרנט, ח"כ מיכאל איתן, בפרויקט אחר.
 
לדברי לוי, המסמך נכתב בהתנדבות, מנקודת השקפתו של גולש ב-ADSL, שבמקרה גם עוסק בתחום האינטרנט. "כל גולש למעשה יכול לשלוח למיקי איתן חומרים, להביע שאלות, טענות", אומר לוי. ועל אף שהמסמך שלו זכה להתפרסם כחומר רקע באתר הכנסת, לוי מתעקש, שהעובדה שהוא עבד עם איתן לא מעניקה למסמך שלו יותר חשיבות מלכל מסמך אחר שנשלח אל הוועדה. לשאלתנו, מה דעתו על השפה הלא-דיפלומטית והמשמיצה בה נקט לוי, אמר ח"כ איתן: "זכותו".
 
 
דוברת בזק, דבורה שגיא, מסרה בתגובה: "בזק עומדת ברמת השירות שהיא מבטיחה לפי החבילות. מכיוון שבזק אינה ספק אינטרנט, היא אינה אחראית על המהירויות שמספקים ספקי האינטרנט. לגבי סעיף שתיים (הנוגע לחובת השכרת\קניית מודם מבזק, ע.ק) - אנשים יכולים לרכוש מודם שמתאים לציוד שלהם, ולשלם תשלום חודשי מופחת".
 

רוצים לדבר על זה?

כנסו לפורום תרבות דיגיטלית בנענע.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by