בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סיומת האינטרנט name הושקה היום 
 
 
חדשות נענע

מדובר בסיומת הראשונה שנועדה מראש לאנשים פרטיים; 60 אלף מהדומיינים שהוזמנו עולים היום לאינטרנט

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סיומת name החדשה, שעולה היום לרשת, היא הראשונה שיועדה מראש לשימוש אנשים פרטיים, ולא לחברות. סוכנות AP מדווחת, כי החברה האחראית על הסיומת, Global Name Registry הבריטית, מבצעת העלאה איטית של הדומיינים שנרשמו על מנת להימנע מהבעיות, בהן נתקלו החברות שהשיקו את הסיומות info ו-biz.
 
בחודש שעבר נפתחה הרשמה מוקדמת של דומיינים בסיומת name. 60 אלף מאלו שנרשמו עולים היום, ודומיינים נוספים יעלו כל שבועיים, עד אמצע חודש מאי, אז תיפתח הרשמה "חיה", כלומר האתרים יעלו מיד עם אישור רישומם.
 
הסיומת אושרה בנובמבר 2000 על ידי ICANN (תאגיד האינטרנט להקצאת שמות ומספרים), יחד עם שש סיומות נוספות. בינתיים הושקו info לאתרי מידע, biz לעסקים, museum למוזיאונים הושקה באופן ארעי (כלומר, שמות שנרשמו עשויים להשתנות), coop לקואופרטיבים, והיום, name לאנשים פרטיים. aero לאתרי תעופה ו-pro לאתרים של בעלי מקצוע יושקו בהמשך השנה.
 
 
לאחרונה הודיע סגן נשיא ICANN, לואי טוטון, כי התאגיד טרם החליט איזה סוג של סיומות חדשות יוכנסו לשימוש בסבב הבא של בחירת סיומות חדשות. לדבריו, סיומות כלליות, שאינן ייחודיות למגזר מסוים, מעוררות בקרב קהילת האינטרנט חשש מפני קנייה סיטונאית של כתובות וסחר בהן.
 

רוצים לדבר על זה?

כנסו לפורום תרבות דיגיטלית בנענע.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by