בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אינטרנט בכבלים - בפברואר 
 
 
עידו קינן , חדשות נע

כך אמר אמש שר התקשורת בדיון של ועדת האינטרנט של הכנסת; לאור העיכוב במיזוג חברות הכבלים, ינתנו אישורים נפרדים לכל חברה; בזק לא תורשה להעלות את מחירי חבילת "חופשי חופשי"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בישיבה בנושא "האינטרנט המהיר ומדיניות המחירים", שנערכה השבוע בועדת האינטרנט של הכנסת, הודיע שר התקשורת, ראובן ריבלין, כי משרדו החליט לתת לחברות הכבלים רשיונות לאספקת תשתית אינטרנט, והביע תקווה כי כבר בחודש הקרוב תוכלנה לספק את השירותים. לדבריו, האישורים התעכבו משום שמיזוג חברות הכבלים התעכב, וכעת הוחלט להוציא רשיונות לכל חברה בנפרד.
 
מנכ"ל ערוצי זהב, עמי אבן, סירב לחשוף את מחיר החיבור שיגבו החברות, אולם התחייב שהמחיר יהיה תחרותי. סמנכ"ל שיווק בבזק, פנינה שנהב, קראה למשרד התקשורת לאשר לבזק להיות ספק אינטרנט, ויו"ר הועדה, ח"כ מיכאל איתן, הבהיר שהוא מתנגד לעניין, כל עוד השוק לא נפתח לתחרות.
 
עוד בישיבה, מסר סמנכ"ל כלכלה במשרד התקשורת, אסף כהן, כי בזק לא תורשה להעלות את מחיר חבילת "חופשי חודשי", חבילה שמחירה כיום 99 שקלים לחודש, ושמאפשרת לגולשים להתחבר לספק האינטרנט שלהם בלי לשלם על השיחות (פעימות מונה) למספר הטלפון של הספק. שנהב הופתעה לשמוע על הדחייה, ואמרה שלמיטב ידיעתה, הדבר נמצא בדיונים.
 
 
בתשובה לשאלה של גולש אמרה שנהב, שבתוך מספר שבועות עד חודשים, יוכל כל לקוח ADSL להתקין בעצמו את המודם. כיום, יכול הלקוח לקנות כל מודם שמאושר על ידי משרד התקשורת, אולם הוא מחויב לקבל את שירות ההתקנה מבזק.
 

רוצים לדבר על זה?

 

ידיעות נוספות:

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by