בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הותר לפרסום שמה של ההרוגה בפיגוע הירי ליד גבעת זאב 
 
 
חדשות נענע 

ההרוגה: יואלה חן (45) מגבעת זאב; בפיגוע נפצעה דודתה באורח בינוני; הוחזרה גופתו של ההרוג הישראלי בבית לחם, אבי בועז; הסלמה בשטחים עם שורת ארוכה של תקריות אלימות; כוננות גבוהה הוכרזה בקו התפר ובאזור השרון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הנרצחת בפיגוע ירי הערב (שלישי) סמוך לגבעת זאב היא יואלה חן (45) תושבת היישוב. דודתה, רחל הייני (70) מכפר סבא, שהיתה עמה ברכב נפצעה באורח בינוני ופונתה לבית החולים הדסה עין כרם בירושלים.
 
הפצועה נפגעה מקליע בכתף שגרם לשבר, ומקליע בכף ידה.

הפיגוע התרחש באזור תחנת הדלק של גבעת זאב בסוף כביש 443. בקול ישראל דווח כי ההרוגה ודודתה שנפצעה היו בדרכן למלא דלק במטרה להגיע לחתונה משפחתית בירושלים.

שני פלסטינים התקרבו רגלית לרכב שלפו כלי נשק וירו בהן. ככל הנראה הם נמלטו שם רגלית אל הכפר אל ג`יב. מהחקירה הראשונית של משטרת מחוז יהודה ושומרון עולה עוד כי שני המחבלים שוחחו עם הנשים לפני שירו עליהן, ולאחר שוידאו שהן יהודיות ירו עליהן.

"אנחנו עדיין לא יודעים בוודאות שהיה דין ודברים, על פי העדויות הם עמדו, אולי גם דיברו ולאחר מכן פתחו באש וברחו לכפר אל ג`יב רגלית", אמר מפקד כוחות צה"ל בגזרת רמאללה, אל"מ אילן פז.

חנן מלכה, האחראי על הביטחון ביישוב גבעת זאב, ציין כי ממש במקום שהתבצע הרצח הונח לאחרונה מטען צד, וכן היה זה מקום שגם כך היה מועד לפורענות.
 

ירושלים: בקבוקי תבערה הושלכו לעבר אוטובוס


במזרח ירושלים הושלכו הערב אבנים לעבר אוטובוס נוסעים, שני אנשים נפצעו באורח קל, ולא נזקקו לטיפול בבית חולים.

פלסטינים השליכו הערב רימוני רסס לעבר מוצב צה"ל סמוך לרפיח. אש נורתה לעבר עמדת צה"ל סמוך ליישוב פסגות. בכל המקרים לא היו נפגעים.

הערב התגלתה פרצה בגדר המקיפה את קיבוץ אייל הסמוך לכפר סבא. למקום הוזעקו גששים לבדוק אם פלסטינים הסתננו לקיבוץ, ולאחר בדיקות הסתבר כי מדובר בפרצה ישנה. למרות זאת, בוצעו בדיקות של הגדר.

שני מחבלים ניסו אחה"צ לפתוח בירי לעבר השומר בכניסה לישוב קדומים אולם בשל מעצור בנשקם לא הצליחו לירות. השומר הירה באוויר והשניים נמלטו מהמקום.

מטען התגלה אחר הצהריים בצומת עמנואל. חבלני מג"ב פוצצו את המטען בשלום.

 
 

מופז: ההבנות בין הרשות לארגוני הטרור- בוטלו

הרמטכ"ל, רב אלוף שאול מופז התריע אחה"צ כי ההבנות שהושגו בין הרשות לבין ארגוני הטרור על הפסקת הפיגועים בתוך ישראל בוטלו, ולכן ייתכן שבקרוב נמצא עצמנו מול גל פיגועים נוסף, כדבריו.

בהופיעו בפני וועדת החוץ והביטחון, אמר הרמטכ"ל כי לא יירחק היום שבו הרשות הפלסטינית תפגע בריכוזי אוכלוסייה אזרחיים ובשדות תעופה ישראלים.

לדבריו, מפתחת הרשות הפלסטינית עצמה כלי נשק בעלי טווח מספיק כדי לפגוע בשטחי ישראל.

אתמול איים ארגון הפת``ח כי ינקום את מותו של ראאד אל כרמי, שנהרג בפיצוץ מטען במכוניתו.

הפלסטינים טענו כי מדובר בחיסול ישראלי אולם היום שב שר הבטחון וטען כי מדובר בתאונת עבודה בעת טיפול במטען.
 

כוננות גבוהה הוכרזה בקו התפר ובאזור השרון

כוננות גבוהה הוכרזה הבוקר באזור השרון ולאורך קו התפר, בעקבות הכרזת ארגון הפתח כי הפסקת האש עם ישראל בוטלה.

בעקבות הפיגוע ועקב התרעות על כוונות
לעשות פיגועים נוספים באיזור, חידש הלילה צה"ל את הכיתור על טול כרם.
 

ירושלים: נתפסו שני נערים עם בקבוקי תבערה

שוטרי סיור של מרחב ציון במשטרת ירושלים תפסו היום שני נערים באזור כיכר צה"ל בירושלים, כשברשותם שלושה בקבוקי תבערה מוכנים להשלכה.

לטענת המשטרה, בחקירתם הודו הנערים, שמתגוררים ככל הנראה במזרח ירושלים, כי רצו ליידות את בקבוקי התבערה על חיילים בטרמפיאדה צבאית ועל תחנת המשטרה בירושלים.

הבוקר הופעל מטען חבלה לעבר אוטובוס של אגד בצומת עוקף ג`נין, בו עובר הכביש להתנחלויות גנים וכדים. לא היו נפגעים ולא נגרם נזק. 

רוצים לדבר על זה?

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by