בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נעמ"ת: דודו טופז מביא לשיא את הבהמיות הסקסיסטית 
 
 
חדשות נענע 

דודו טופז יפצה זוג על "הרס הנישואין" - תושב בית שאן טען כי התוכנית של טופז גרמה לגירושיו מאשתו, כיוון שזו נעלבה לאחר שלא נבחרה כמועמדת לתפקיד "המלאכית של דודו"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תנועת הנשים נעמ"ת הגישה לרשות השנייה לטלוויזיה ורדיו תלונה נגד הבדרן דודו טופז, בדרישה להורות לו לעדן את סגנון "הראשון בבידור", תוכניתו ב`קשת`.

בנעמ"ת טוענים כי טופז השתמש מספר רב של פעמים במונחים שוביניסטים ובהערות פוגעות נגד נשים, אשר הביאו לשיאים חדשים את "הבהמיות הסקסיסטית".
 
כמו כן, "ידיעות אחרונות" פרסם היום כי טופז ו`שידורי קשת` יפצו את מאור אטרי מבית שאן בעשרות אלפי שקלים, לאחר שאטרי הגיש נגדם תביעה בגין על הרס חיי הנישואים שלו.

אטרי טוען שבשרשרת אירועים שהחלה בעקבות המבצע שערך דודו בתכניתו למציאת "המלאכיות של דודו" נהרסו נישואיו ומשפחתו התפוררה.

מאור אטרי החליט להפתיע את אשתו, סיגל, ושלח את פרטיה לצוות ההפקה של התכנית "הראשון בבידור". הוא צירף למכתבו שתי תמונות שלה, והם הוזמנו להגיע לתחרות.

אטרי היה בטוח שלאשתו יש סיכויים של ממש, ופרסם בבית שאן כי אשתו מועמדת לתפקיד. אולם ביום האירוע, כשהגיע אתה, גילה עוד מאות בנות באולם. לטענת אטרי, "המשחק היה מכור", ומראש לא היה לאשתו כל סיכוי לזכות.

אטרי טען כי לאחר ששודרה התכנית, ובבית שאן כלל לא ראו את סיגל, הידרדר מצבם החברתי בעיר. האירוע הביא למשבר חריף בחיי הנישואין של הזוג, וגרם לבסוף לגירושיהם.

אטרי תבע יותר ממאה אלף שקל, אולם לאחרונה הגיעו הצדדים להסכם פשרה, שלפיו יפצו הנתבעים את אטרי בעשרות אלפי שקלים תמורת מחיקת התביעות.

מאור אטרי מסר בתגובה: "הפרשה הסתיימה לשביעות רצוני המלאה. החלטתי להעביר מעשר מהפיצוי למשפחות נזקקות". מחברת קשת סירבו להגיב.
 

רוצים לדבר על זה?

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by