בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מיקרוסופט תתמקד באבטחת מוצריה 
 
 
חדשות נענע

יו"ר החברה, ביל גייטס, הודיע שהחברה עוברת לאסטרטגיה של "מחשוב אמין"; גייטס: מחשוב צריך להיות אמין כמו חשמל וטלפוניה; אמין לאחרונה עלתה קריאה, לבטל את החסינות שיש לחברות התוכנה מפני פגמים במוצריהן

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אתמול חשפה מיקרוסופט הודעה ששלחה ביום שלישי לעובדיה, בה הודיע יו"ר החברה, ביל גייטס, על אסטרטגיית "מחשוב אמין", כך מדווחת סוכנות רויטרס. בהודעה נאמר, שאבטחת מוצריה של החברה חיונית להצלחת אסטרטגיית שירותי הרשת דוט-נט. כלי הפיתוח של דוט נט צפויים לצאת לשוק ב-13 בפברואר.
 
בעבר טענה מיקרוסופט, כי הסיבה לבעיות האבטחה הרבות שנמצאו בתוכנותיה היא הפופולריות הגדולה שלהן. בנוסף, הסבירה החברה שהאבטחה במוצרים היא תוצאה של פשרה בין אבטחה סופר-מהודקת לבין תוכנות קלות לשימוש. כעת כותב גייטס, כי הווירוסים של השנה שעברה ואת התקפת הטרור בספטמבר, הגבירו את הצורך באבטחה. לדבריו, "`מחשוב אמין` הוא מחשוב זמין, אמין ובטוח כמו שירותי חשמל, מים וטלפוניה".
 
דובר החברה ג`ים דסלר אמר, שההודעה לא יצאה בתגובה לאירוע מסוים. אולם מתוכן ההודעה, ברור שגייטס הפנים את הביקורת שהוטחה בחברה. "כל היישומים הנפלאים הללו לא משנים אם הלקוחות לא סומכים על המוצר שלנו", נכתב שם. "כעת, כשנצטרך להחליט אם להוסיף יישום או לפתור בעיית אבטחה, אנחנו צריכים לבחור את האבטחה".
 
 
ההודעה יוצאת זמן קצר לאחר שעלתה הצעה, לבטל את הפטור שנותן החוק ליצרניות תוכנה מאחריות על נזקים ופגמים בתוכנה. ההצעה, שיצאה מפאנל מומחי טכנולוגיה שכינסה ה-National Academy of Science בשבוע שעבר, קיבלה חיזוק מחבר קונגרס, שאמר שיש סיכוי טוב שהקונגרס יבחן את ההצעה.
 

רוצים לדבר על זה?

כנסו לפורום תרבות דיגיטלית בנענע.
 

מסמך:

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by